Strona główna Akcesoria i osprzęt

Akcesoria i osprzęt

Adapter Angielsko-Polski Pra0002
12.10 zł
Dekiel Uniwersalny
0.50 zł
Dławik Izolacyjny Niepalny Pg-9 (4-8mm)
0.70 zł
Gniazdo Bryzgoszczelne z Uziemieniem G-10g
14.70 zł
Gniazdo Bryzgoszczelne z Uziemieniem Gd-30
42.60 zł
Gniazdo Podwójne Z/u Junior Białe Ghe-2
17.00 zł
Gniazdo Podwójne Z/u Junior Białe Ghe-2d
17.00 zł
Gniazdo Podwójne Z/u Senior Białe Ghs-2n
13.80 zł
 
1234567 

Szeroki asortyment gotowych lamp, plafonów, paneli i opraw dostępnych w sklepie eletrosalon.pl uzupełnia cała gama oryginalnych akcesoriów oświetleniowych i najwyższej jakości osprzętu instalacyjnego i montażowego. W katalogu znajdują się czujniki ruchu, zasilacze, przedłużacze, rozgałęźniki, włączniki światła, wtyczki, gniazdka komputerowe, trójfazowe łączniki siłowe, sterowniki, ściemniacze i programatory. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych kategorii produktowych, które zostały szczegółowo opisane pod kątem możliwości ich wykorzystania.

Przygotowane akcesoria oświetleniowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe dedykowane tej grupie asortymentowej. Dzięki wysokiej klasie ochronności mogą one być wykorzystywanie w każdym typie budynku i pomieszczeń.

Akcesoria oświetleniowe - szeroki zakres zastosowania

Dzięki renomowanym markom i atrakcyjnym cenom nasze akcesoria są wykorzystywane w różnych typach obiektów:

  • mieszkalnych,
  • biurowych,
  • handlowych,
  • przemysłowych,
  • sportowo-rekreacyjnych,
  • obiektach użyteczności publicznej.

W ofercie mamy wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowego działania systemów oświetleniowych funkcjonujących w technologii świetlówkowej, halogenowej i ledowej. Jeżeli szukasz inteligentnych czujników ruchu do lamp LED, osprzętu do hali produkcyjnej, bębnowych przedłużaczy elektrycznych do prac ogrodowych czy rozgałęziaczy do kontaktu - znajdziesz to wszystko w sklepie elektrosalon.pl. Sprawdź ofertę i poznaj jakość naszych oświetleniowych akcesoriów.


Akcesoria i osprzęt
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 5 ocen