Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Plafony Inteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

Inteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

Inteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light Mini
Kliknij na miniaturę by ją powiększyć
Inteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light MiniInteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light MiniInteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light MiniInteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light Mini
Kod towaru:
YL4
Dostawa:
Przesyłka Kurierska od 13,99 zł
Odbiór osobisty od 0 zł
Przesyłka Zagraniczna (International Parcel Delivery) od 89 zł
Kod rabatowy:
Ilość:
119.00 zł
Inteligentny plafon z czujnikiem ruchu - Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

Inteligentne oświetlenie

Crystal Mini jest idealna do oświetlenia korytarza czy przedpokoju. Posiada średnicę 25 cm oraz znakomitą konstrukcję odporną na owady. Oświetlenie ma wbudowane dwa sensory, które automatycznie włączają lampę, gdy tylko zarejestrują ruch w zasięgu ich działania.

Automatyczne włączanie

Koniec z szukaniem w ciemności włącznika światła na ścianie. Crystal Mini posiada soczewki Frensela oraz czujniki podczerwieni, które automatycznie zapalą światło, gdy tylko wykryją ruch. Po 60 sekundach, jeśli lampa nie wykryje żadnego ruchu, automatycznie się wyłączy, tym samym oszczędzając prąd.

Łatwa do utrzymania w czystości

Konstrukcja Crystal Mini zapewnia odporność na owady, a dzięki zastosowanym materiałom jej powierzchnię łatwo utrzymać w czystości, przez co nie wymaga częstego mycia.

Naturalne odwzorowanie barw

Swoim współczynnikiem oddawania barw o wartości 90 Ra, Crystal Mini pozwala na odwzorowanie prawdziwych, naturalnych kolorów w Twoim domu, bez  zniekształcania barw.

Elegancki design

Mały i elegancki wygląd sprawia, że Crystal Mini jest kompatybilna z różnymi stylami w Twoim domu. Oświetlenie zostało stworzone z przyjaznego dla środowiska szkła akrylowego, zapewniając równomierne rozprowadzenie światła.

Bezpieczne użytkowanie

Crystal Mini nie tylko świetnie wygląda, ale jest również bezpieczna. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i trwałość, każdy etap produkcji podlega szczególnej kontroli, uwzględniając najwyższy standard. Rama została wykonana z mocnej, stalowej płyty SPCC o grubości 0.8 mm.

Dane techniczne:
- kolor biały
- wymiary 71 × 250 mm
- jasność 670 lm
- współczynnik CRI 90 Ra
- czas działania czujnika 60 s
- temperatura barwowa 5700 K
- zasięg czujnika 1,5m
- moc 10W
- napięcie 200V-240V~50/60Hz  0.08A
- żywotność 25000 h