INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy Sufitowe - Spoty
Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Jedną z form opraw oświetleniowych zdobywających coraz większą popularność są spoty, znane również jako tuby oświetleniowe. Jedną z głównych zalet oświetlenia typu spot są ich ruchome głowice, umożliwiające dowolne skierowanie emitowanego przez nie światła. Nasze spoty led mogą zostać użyte w łazience, salonie, na klatce schodowej, oraz w niemal każdej lokacji, gdzie można zastosować oświetlenie wewnętrzne. Przy planowaniu wystroju łazienki przydatna może się okazać wodoszczelność tub łazienkowych, która ze względu na możliwe zawilgocenie elementów oświetlenia, przemawia za wyborem tego rodzaju lamp. Równie dobrze sprawdzą się tuby do kuchni.

Lampa sufitowa spot

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów wykorzystywania spotów, jest umieszczanie ich na suficie w formie lamp tub sufitowych. Stanowią one ciekawą alternatywę dla tradycyjnych opraw, nadając wnętrzom nowoczesny (a także elegancki) wygląd. Najczęściej wybieranymi tubami sufitowymi tego rodzaju są tuba czarna oraz tuba biała, oprócz których jednak oferujemy odmienne, interesujące wersje kolorystyczne. Spoty led można również różnicować pod względem ilości głowic - i tak mamy do czynienia ze spotami pojedynczymi, spotami podwójnymi oraz spotami potrójnymi.

Oświetlenie led spot

Ostatnia dekada zdecydowanie należała do oświetlenia ledowego cenionego ze względu na znacznie dłuższy czas pracy niż w tradycyjnych żarówkach, wysoką efektywność i duży wybór barwy światła. Wśród szerokiego asortymentu tego rodzaju oświetlenia znajdują się również lampy spot. Ciekawym rozwiązaniem w tym względnie okazują się spoty gipsowe, które można wkomponować w ścianę i pomalować, co pozwoli lepiej dopasować je do charakteru pomieszczenia. Tuby led z pewnością będą doskonałym źródłem światła w naszym pokoju dziennym, gdzie sprawdzą się nasze tuby do salonu, a zwłaszcza te w klasycznych odcieniach – spoty czarne i spoty białe.