INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna

Kule Ogrodowe led wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego (polietylen) imitującego marmur. Do kuli dedykowana jest żarówka LED o najpopularniejszym trzonku E27 (duży gwint). Polecamy żarówki o mocy powyżej 6W w barwie, która będzie odpowiadała architekturze budynku. Żarówki LED dedykowane do tych opraw możesz zobaczyć tutaj. Każda kula ogrodowa posiada kabel o długości około 2 metrów długości. Kabel przystosowany jest do napięcia 230V. Dodatkowo lampy posiadają szpikulce dzięki, którym możemy wbić lampę w do gruntu. Poniższe kule ogrodowe są odporne na wilgoć, deszcz czy inne warunki atmosferyczne.  Dokładny rozmiar oprawy poznamy wchodząc na produkt. Jedno ze zdjęć w galerii produktu przedstawia wymiary wybranej kuli ogrodowej.


Zachęcamy do kupna kul ogrodowych LED w Promocyjnej Cenie
(cena obowiązuje do momentu wyprzedania towaru)

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Kule Ogrodowe to w ostatnim czasie bardzo modne i popularne rozwiązanie do oświetlania ogrodów, altan czy tarasów. Kule Ogrodowe to lampy imitujące kamienne kule w których umieszczona jest żarówka LED. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne ale przede wszystkim efektowne i trwałe.

Dobrym pomysłem jest zastosowanie w kulach ogrodowych żarówek RGB którym możemy ustawić dowolną barwę światła - co daje niesamowity efekt i podkreśla klimat ogrodu czy tarasu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jet to, że możemy sobie zmieniać kolor świecenia kuli za pomocą pilota.

Lampa ogrodowa kula świetnie komponuje się na podłożu wypełnionym białym kamieniem. Można ją również zainstalować na trawie przed tarasem lub przy altanie.

Można również zastosować ciekawą kompozycję składającą się z kul ogrodowych o różnej wielkości. Możliwości jest sporo. W naszej ofercie dostępne są kule o 4 różnych rozmiarach średnic: S, L, XL i XXL.

lampa ogrodowa kula