INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie zewnętrzne Kule Ogrodowe

Kule Ogrodowe wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego (polietylen) imitującego marmur. Do kuli dedykowana jest żarówka LED o najpopularniejszym trzonku E27 (duży gwint). Polecamy żarówki o mocy powyżej 6W w barwie, która będzie odpowiadała architekturze budynku. Żarówki LED dedykowane do tych opraw możesz zobaczyć tutaj. Każda kula ogrodowa posiada kabel o długości około 2 metrów długości. Kabel przystosowany jest do napięcia 230V. Dodatkowo lampy posiadają szpikulce dzięki, którym możemy wbić lampę w do gruntu. Poniższe kule ogrodowe są odporne na wilgoć, deszcz czy inne warunki atmosferyczne.  Dokładny rozmiar oprawy poznamy wchodząc na produkt. Jedno ze zdjęć w galerii produktu przedstawia wymiary wybranej kuli ogrodowej.


Zachęcamy do kupna kul ogrodowych LED w Promocyjnej Cenie
(cena obowiązuje do momentu wyprzedania towaru)

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Kule Ogrodowe to w ostatnim czasie bardzo modne i popularne rozwiązanie do oświetlania ogrodów, altan czy tarasów. Kule Ogrodowe to lampy imitujące kamienne kule w których umieszczona jest żarówka LED. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne ale przede wszystkim efektowne i trwałe.

Dobrym pomysłem jest zastosowanie w kulach ogrodowych żarówek RGB którym możemy ustawić dowolną barwę światła - co daje niesamowity efekt i podkreśla klimat ogrodu czy tarasu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jet to, że możemy sobie zmieniać kolor świecenia kuli za pomocą pilota.

Lampa ogrodowa w kształcie kuli świetnie komponuje się na podłożu wypełnionym białym kamieniem. Można ją również zainstalować na trawie przed tarasem lub przy altanie.

Można również zastosować ciekawą kompozycję składającą się z kul ogrodowych o różnej wielkości. Możliwości jest sporo. W naszej ofercie dostępne są kule o 4 różnych rozmiarach średnic: S, L, XL i XXL.

lampa ogrodowa kula