Strona główna
array(3) { ["site"]=> string(5) "offer" ["id"]=> int(46401422) ["view"]=> int(1) }

W prezentowanym asortymencie znajdują się lampki biurkowe i biurowe LED oferowane w różnorodnej stylistyce oraz przeznaczeniu. W ofercie sklepu znajduje się lampka do nauki, którą można zamówić w różnej kolorystyce i kształtach, co pozwoli na dopasowanie jej do wystroju pokoju. Odpowiednio dobrana lampka do nauki bezpośrednio wpływa na jakość uczenia się i skutecznie zapobiega zmęczeniu oczu podczas długiego czytania lub pisania. Do salonu i sypialni proponujemy stylowe i dekoracyjne biurkowe źródła światła z designerskimi abażurami do postawienia na regale, komodzie i stole. Proponujemy również lampy biurowe LED przeznaczone do nowoczesnych wnętrz firmowych. Eleganckie i wydajne oświetlenie oddziałuje zarówno na efektywność wykonywanej pracy, jak i stanowi element dekoracyjny biura. Technologia ledowa to mniejsze rachunki płacone za energię elektryczną, gdyż pobierają znacznie mniej prądu niż ich klasyczne odpowiedniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lampami i wybrania odpowiedniej do danego wnętrza!

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Najlepsze dla naszych oczu jest oczywiście światło naturalne dlatego warto ustawić biurko jak najbliżej okna, a światło aby padało z lewej strony biurka (gdy jesteśmy praworęczni). Jednak po zmroku nieodzowna staje się Lampka Biurkowa.

Dobrze dobrana znacznie poprawi komfort pracy i ochroni oczy przed niepotrzebnym wysiłkiem.  Najważniejszym elementem lampki biurkowej jest oczywiście żarówka, którą należy dobrać tak, by nie raziła oczu i miała odpowiednią barwę światła. Dla lamp biurkowych polecamy neutralną lub ciepłą barwę światła ponieważ ten rodzaj światła najbardziej przypomina światło dzienne i jest przyjazny dla naszych oczu. Moc żarówki LED w lampkach biurkowych powinna wahać się w przedziale 3-6W. Mocniejsze żarówki będą nas razić.

Lampka powinna być ustawiona z lewej strony na blacie biurka (dla praworęcznych), a osoby leworęczne powinny mieć ustawioną lampkę z prawej strony. Nie zalecamy kładzenia lampki na wprost, ponieważ światło będzie nam świecić prosto w twarz. Należy pamiętać również o tym, aby podczas pracy mieć włączone, oprócz lampki biurkowej, także światło górne, ponieważ pracując zbyt długo przy niewielkim źródle światła jakie daje lampka biurkowa szybko możemy przemęczyć nasze oczy.