Strona główna
array(3) { ["site"]=> string(5) "offer" ["id"]=> int(45051105) ["view"]=> int(1) }

W tej kategorii znajdziesz naświetlacze LED 10W. Są to jedne z najbardziej popularnych naświetlaczy, które dają tyle światła co tradycyjna żarówka o mocy 60W. Naświetlacz LED 10W występuje w wersji z czujnikiem i bez czujnika ruchu. Dodatkowo w tej kategorii znajduje się naświetlacz LED solarny 10W. Naświetlacze w tej kategorii występują w trzech wersjach barwy światła (ciepła, zimna i neutralna).

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Oświetlenie przestrzeni jest kluczowe dla bezpiecznej i wygodnej pracy. Naświetlacz LED 10 W idealnie spełni się w tej roli. Bardzo dobre parametry świetlne przełożą się na poprawę oświetlenia garaży, podwórek, ogrodów czy zakładów pracy. Z urządzenia można korzystać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Wysoka jakość wykonania gwarantuje wytrzymałość.

Na tym nie koniec zalet, jakie mają te wielofunkcyjne urządzenia. Wykorzystanie nowoczesnych diod zapewnia energooszczędność oraz wysokie walory ekologiczne sprzętów. Nie wpływa to jednak na wydajność, moc światła pozostaje nadal wysoka. Zależnie od preferencji można postawić na urządzenia emitujące barwę zimnobiałą, ciepłobiałą lub neutralną białą barwą. Produkty mają także wygodne, regulowane ramki montażowe, umożliwiające ustawienie kąta padania światła.