Strona główna
array(3) { ["site"]=> string(5) "offer" ["id"]=> int(45051108) ["view"]=> int(1) }

Naświetlacz LED 30W to mocny naświetlacz dający sporo światła (około 2400 - 2500 lumenów). Barwa światła jaka jest emitowana przez tego typu naświetlacze to:

  • ciepła (3000K)
  • zimna (6000K)
  • neutralna (4000K)

Naświetlacz ma dwie wersje kolorystyczne (czarny i biały kolor obudowy). Naświetlacz LED 30W jest w wersji z czujnikiem i bez czujnika ruchu.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Przeznaczony do użytku domowego lub profesjonalnego naświetlacz LED 30 W to sprzęt najwyższej klasy. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do garażu, warsztatu, jak i zakładu pracy. Ważne, aby zadbać o komfort pracy niezależnie od warunków. Z odpowiednim urządzeniem jest to możliwe.

Solidna obudowa naświetlacza LED 30 W daje gwarancję bezawaryjnego długiego użytkowania. Emitowane światło jest jasne i ułatwia pracę w każdych okolicznościach. W tym przypadku moc łączy się jednak z kompaktowymi wymiarami, więc też łatwo go przenieść w dowolne miejsce. To nie koniec zalet. Możliwe jest także zamocowanie urządzenia do dachu, elewacji czy pod podbitką. Zastosowanie diod LED sprawia, że sprzęt jest znacznie bardziej energooszczędny niż zwykłe urządzenia halogenowe.