Strona główna Oświetlenie przemysłowe Naświetlacze i Halogeny LED Naświetlacze LED 50W
Filtrowanie
Czujnik ruchu
Cena
Przedział cenowy:

Naświetlacze LED 50W

Profesjonalny i do zastosowań domowych Naświetlacze LED 50W. Naświetlacze tego typu emitują światło o wartości 3800 - 4000lm i więcej. To naprawdę dużo światła, które doskonale oświetli plac, halę magazynową czy elementy architektoniczne. Naświetlacze LED 50W może być w wersji z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Możemy na czujniku ustawiać takie parametry jak długość świecenia, natężenie oświetlenia oraz czułość detekcji. Występują jeszcze halogeny led 50w bez czujnika ruchu. Trzy barwy światła od ciepłej, poprzez neutralną na zimnej skończywszy oraz dwie wersje kolorystyczne (biały i czarny) sprawiają, że możemy wybrać idealnie dopasowany naświetlacz LED 50W pod nasze potrzeby. Warto tutaj zwrócić uwagę na naświetlacze klasy premium, które mają 2-3 razy dłuższą żywotność diod LED oraz niezawodny czujnik ruchu.

Naświetlacze LED 50W

Jeśli szukasz świetnego rozwiązania do ogrodu, zakładu pracy lub garażu to naświetlacze LED 50 W są dobrym wyborem. Bezpieczna praca nawet po zmroku możliwa jest z odpowiednim sprzętem. Wysoka jakość materiałów i niezawodność to główne cechy wszystkich naświetlaczy.

Diody LED zmieniły bardzo wiele w technologii oświetlania. Ich zastosowanie umożliwiło mniejszy pobór prądu przy utrzymaniu dużej mocy światła. To rozwiązanie ekologiczne i praktyczne w jednym. Naświetlacze 50 W spełnią wymagania nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników. Nowoczesne konstrukcje dają możliwość wygodnego ustawienia kąta padania światła i są odporne na warunki zewnętrzne, co sprawia, że sprawdzą się praktycznie wszędzie. Do wyboru są także kolory emitowanych barw, zależnie od potrzeb - od ciepłych po zimne.


Naświetlacze LED 50W
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 11 ocen