Strona główna Blog oświetleniowy Nowości w kategorii Naświetlacze (halogeny) LED
2019-05-14

Nowości w kategorii Naświetlacze (halogeny) LED

 

Naświetlacze LED (halogeny ledowe) to jedno z najbardziej uniwersalnych źródeł światła, nic więc dziwnego, że bardzo dynamicznie rozwija się asortyment z tej kategorii produktowej.

Zachęcamy Cię dzisiaj do zapoznania się z najnowszymi produktami z kategorii naświetlaczy led:

1. Naświetlacz LED z Funkcją wideo domofonu. Rewelacyjnie sprawdza się jako monitoring. Pozwala nagrywać obraz z kamerki na wymienną kartę pamięci.  Naświetlacz ten działa w sieci Wifi tak, że możesz mieć podgląd i możliwość sterowania kamerką praktycznie z dowolnego miejsca na ziemi :-)

 

wideodomofon, naświelacz led

Zobacz >


2. Naświetlacz Solarny LED zyskał sobie popularność z powodu łatwości montażu bez konieczności prowadzenia kabli elektrycznych oraz ze względów ekonomicznych (brak opłat za energię elektryczną). Oprócz tego jest wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych.

 

naświetlacz solarny

zobacz >


3. Profesjonalny naświetlacz cztero panelowy o mocy 200W do oświetlania dużych placów, hali magazynowych czy produkcyjnych. Wykonany z materiałów najwyższej jakości z wbudowanymi diodami LED marki Philips.

 

naświetlacz profesjonalny 200W

Zobacz >


4. Naświetlacze domowe z czujnikiem lub bez czujnika ruchu o mocy od 10W do 100W. Eleganckie Trwałe i niezawodne wszędzie tam, gdzie potrzebujemy trwałego źródła światła odpornego na działanie warunków atmosferycznych.

 

naświetlacz led z czujnikiem ruchu