INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna

Dobór oświetlenia przemysłowego może mieć niebagatelny wpływ na warunki, panujące w zakładzie pracy. Odpowiedni wybór jest istotny nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również komfortu pracowników. W dzisiejszych czasach oświetlenie przemysłu opiera się w głównej mierze na energooszczędnej technologii LED. Jej wykorzystanie znacznie ogranicza wydatki na prąd i jednocześnie sprawia, że budynki są bardziej przyjazne środowisku. Nowoczesne oprawy ledowe to doskonała inwestycja, która szybko się zwraca. Jest to również ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych żarówek. Ograniczony pobór energii wcale nie wiąże się z mniejszą wydajnością działania. Lampa LED daje wyjątkowo mocne światło, przez co doskonale nadaje się do wyposażenia zakładów przemysłowych każdego rodzaju.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Lampy liniowe są jednym z najbardziej eleganckich form oświetlenia przeznaczonych do sklepów, biur, magazynów, hal produkcyjnych, obiektów sportowych, ciągów komunikacyjnych. Oświetlenie Liniowe LED jakie oferujemy składa się z aluminiowego korpusu. Wewnątrz umieszczone są płytki ledowe z najwyższej klasy diodami marki Seoul Semiconductor.

Oświetlenie liniowe LED charakteryzują się niskim zużyciem energii, nowoczesnym wyglądem oraz łatwością montażu. Możemy ją montować bezpośrednio na suficie lub za pomocą stalowych linek. Do wyboró masz również możliwość wybrania odpowiedniej przesłony (przeźroczysta, mleczna lub najbardziej popularna - przyzmatyczna)

Lampy liniowe możemy łączyć ze sobą na dowolną długość i tworzyć ciągi oświetleniowe, które oprócz walorów estetycznych idealnie będą oświetlać biura, sklepy czy lokale użyteczności publicznej.