INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy sufitowe podtynkowe
Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Największą zaletą lamp sufitowych podtynkowych jest możliwość efektywnego oświetlania nawet niskich wnętrz, które przy innych rodzajach opraw bywa problematyczne oraz możliwość schowania opraw np. w sufit podwieszany. Oświetlenie podtynkowe jestdyskretne oraz minimalistyczne – naszym oczom ukazuje się jedynie sama oprawa i emanujące z niejświatło, co w porównaniu na przykład z lampami wiszącymi pozwala uniknąć ekspozycji częstonieatrakcyjnych wizualnie zawieszeń. W przypadku lamp sufitowych podtynkowych mamy do czynieniaz dwoma ich rodzajami – jednym są lampy halogenowe, a innymi oprawy podtynkowe led. Obie mająplusy i minusy, a od jakiegoś czasu na rynku funkcjonują również oprawy halogenowe podtynkowe led,które stanowią nowość w asortymencie oświetlenia podtynkowego sufitowego.

Lampy podtynkowe zewnętrzne

Chociaż większość lamp podtynkowych przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i spore gronokonsumentów właśnie tam znajduje dla nich zastosowanie, ostatnimi czasy znaczną popularność zyskujeinne rozwiązanie, a mianowicie lampy podtynkowe zewnętrzne, wykorzystywane do oświetleniaprzydomowego oraz elementów elewacji budynków. Wyeksponuje tarasy i balkony, oświetli wejście oraznumer domu/budynku, stanie się eleganckim źródłem światła dla altan ogrodowych oraz pergoli,zachęcając do szukania w nich wytchnienia i relaksu. Odnośnie oświetlenia wyżej wspomnianych lokacjiszczególnie przydatne będą lampy podtynkowe z czujnikiem ruchu.

Lampa podtynkowa wewnętrzna

Niejako naturalnym zastosowaniem dla lamp sufitowych podtynkowych jest stosowanie ich we wnętrzumieszkania/domu, gdzie ze względu na swój uniwersalny charakter, różnorodność kolorów i kształtów,oraz możliwości doboru żarówek o dowolnej mocy i barwie światła, mogą się znaleźć wszędzie. I takstosuje się lampy podtynkowe do kuchni, lampy podtynkowe do sypialni, lampy podtynkowe do salonu, atakże lampy podtynkowe do łazienki. Ważne przy wyborze odpowiedniej jest również liczba oczek – narynku występują zarówno lampy podtynkowe pojedyncze, lampy podtynkowe podwójne, oraz lampypodtynkowe potrójne, najczęściej z możliwością ustawienia kierunku, na który ma padać światło.

Gipsowe lampy podtynkowe - do zabudowy

Ważnym asortymentem w naszej ofercie są gipsowe lampy do zabudowy, które można wkomponować w ścianę lub sufit i stworzyć piękne dyskretne źródło światła lub skomponować z tych opraw efektowną aranżację świetlną, która będzie cieszyć oczy domowników i zadziwi naszych gości. Lampy bez problemu możemy pomalować na kolor ściany co daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, co pokazują poniższe filmy instruktażowe: