Strona główna
Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Jednym z najbardziej pożytecznych akcesoriów stosowanych przy montażu, jak i w codziennym użytku są przedłużacze. Pozwalają one na doprowadzenie elektryczności do dowolnego miejsca. Ma to zwłaszcza zastosowanie przy wszelkiego rodzaju budowach, remontach, wykończaniu pomieszczeń, kiedy nie można skorzystać z źródeł prądu, których jeszcze nie zainstalowano. W takich sytuacjach sprawdzi sięzwłaszcza przedłużacz bębnowy, który jest znacznie dłuższy od zwyczajnych modeli.

Podczas sezonu wiosenno - letniego czesto wykorzystujemy przedłużacz ogrodowy do uruchamiania różnego rodzaju urządzeń takich jak pompy ogrodowe, systemy spryskiwania, kosiarki, czy kosy elektryczne.

W kontekście bezpieczeństwa urządzeń podłączonych do przedłużacza ciekawym rozwiązaniem są listwy przeciwprzepięciowe, chroniące je przed szkodliwymi skutkami przepięć sieci zasilającej. Do owych urządzeń należą komputery stacjonarne, laptopy, telewizory i inne urządzenia z kategori sprzentu RTV i AGD. Często problemem bywadoprowadzenie energii elektrycznej do urządzeń zamontowanych w trudno dostępnych miejscach, naprzykład odbiornika telewizyjnego zabudowanego meblami. Wówczas dobrym pomysłem jestpodłączenie użycie przedłużacza przeciwprzepięciowego, który w bezpieczny sposób umożliwi nam korzystanie z urządzenia.