INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna

Oferujemy szeroki wybór osprzętu elektrotechnicznego, w tym rozgałęźniki elektryczne. Produkty tego typu pozwalają na podłączenie więcej niż jednego urządzenia do pojedynczego gniazdka. Rozgałęźnik cieszy się dużą popularnością, ponieważ rozszerzenie sieci zasilania za jego pomocą jest bardzo łatwe. Taka funkcjonalność jest szczególnie pożądana zwłaszcza w starszym budownictwie, gdzie zazwyczaj w jednym pomieszczeniu można znaleźć tylko jeden kontakt. W erze nowoczesnej elektroniki jest to zdecydowanie za mało. Rozgałęziacz elektryczny jest nie tylko najłatwiejszym, lecz również najtańszym sposobem na usprawnienie domowej instalacji. Stanowi alternatywę dla standardowych przedłużaczy - nie jest, co prawda, wyposażony w przewód, jednak w zamian oferuje niewielkie rozmiary i prostą obsługę.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Na wyróżnienie zasługuje niewątpliwie bardzo solidne wykonanie wszystkich wyrobów z naszej oferty - wysokogatunkowe tworzywa wykorzystane do produkcji po podłączeniu do kontaktu zasłaniają wszystkie najważniejsze elementy, a dzięki wysokiej szczelności obudowy nie dochodzi do przepuszczania zanieczyszczeń. Sprawia to, że ryzyko spięcia lub uszkodzenia podłączanego sprzętu jest ograniczone do minimum.

Nasz asortyment obejmuje wiele wariantów elektrycznych rozgałęziaczy prądu zróżnicowanych pod względem ilości oraz kształtu gniazdek. W sprzedaży mamy zarówno warianty przeznaczone do wtyczek płaskich, standardowych, jak i pozwalające na podłączenie jednych i drugich. Część z nich została wyposażona w uziemienie, co podnosi bezpieczeństwo użytkowników.