Strona główna

Jako niezwykle istotny element wyposażenia oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu wymaga przemyślanego zaplanowania. Warto dobrać kompleksowy zestaw skomponowany z wielu elementów, który zapewni doskonałą widoczność po zmroku i w pochmurne dni. Reflektory zewnętrzne oraz kinkiety pomogą również stworzyć nastrojową atmosferę i wzbogacić wygląd domu, oraz ogrodu. Na jaki rodzaj wyposażenia warto się zdecydować? Kinkiet zewnętrzny, lampa czy reflektor – możliwości jest dużo. Przed zakupem warto zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać. W zależności od architektonicznego rozplanowania domu i ogrodu warto skoncentrować się na jednym rodzaju produktów – stojących lub wiszących. Jeśli szczególnie zależy Ci na energooszczędności konkretnego rozwiązania, wybierz lampy zewnętrzne LED lub oświetlenie z czujnikiem ruchu, które pozwala zredukować ilość zużywanego prądu do minimum.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Słupki ogrodowe oświetleniowe mają zastosowanie przede wszystkim do oświetlenia ścieżek i alejek. Słupki ogrodowe idealnie nadają się również do oświetlenia tarasu przed domem czy nawet większego placu. Oświetlenie za pomocą słupków ogrodowych oświetleniowych jest nie tylko praktyczne ale również bardzo eleganckie. Pozwoli ono na stworzenie niepowtarzalnego klimatu na zewnątrz domu w ogrodzie czy przy ścieżkach komunikacyjnych. Nie bez znaczenia jest fakt, że zastosowanie słupków ogrodowych oświetleniowych poprawia również bezpieczeństwo. Może uchronić przed upadkiem potknięciem, a także przed niepowołanymi osobami.

Szczególnym rodzajem słupków ogrodowych są lampy ogrodowe stojące o wysokości do 50 cm. Można je zainstalować na murkach czy bezpośrednio przy ścieżkach lub chodnikach.