Strona główna Akcesoria i osprzęt Włączniki światła
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Włączniki światła

W sprzedaży mamy kompletną gamę podtynkowych i natynkowych włączników światła. Ich wykorzystanie pozwala na nadanie niezbędnym elementom instalacji elektrycznej bardzo estetycznej formy. Oferujemy wyroby od najlepszych producentów dostępne w wielu wariantach.

Osprzęt z pierwszej z wymienionych kategorii cieszy się zdecydowanie największą popularnością wśród naszych klientów. Włącznik podtynkowy służy przede wszystkim do kontrolowania oświetlenia, lecz równie chętnie jest stosowany także podczas montażu dzwonka do drzwi lub podłączania prądu do kontaktu. Kategoria obejmuje modele o różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu zarówno kiedy szukacie Państwo sposobu na wykończenie instalacji w mieszkaniu, lokalu usługowym, jak i obiekcie przemysłowym, znajdziecie tu wiele atrakcyjnych propozycji. Oferowane łączniki są trwałe, wytrzymałe i uniwersalne, sprawdzając się wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia się do sieci. Należy jedynie zwrócić uwagę na grubość ściany oraz czy nie znajduje się w niej inna instalacja.

Coraz chętniej wybieraną alternatywę dla powyższego rozwiązania stanowi natynkowy włącznik światła. Osprzęt mocowany za pomocą kołków lub wkrętów (przewód doprowadzany od dołu) można spotkać szczególnie często przede wszystkim w pomieszczeniach gospodarczych, przemysłowych oraz w warunkach domowych, gdzie panuje podwyższona wilgotność. Wyroby tej klasy wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, a jego wewnętrzne komponenty są skutecznie chronione przed przenikaniem kurzu czy działaniem wilgoci.


Włączniki światła
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen