Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED E27 Żarówka LED Smart Filament 6W E27 - Yeelight ST64

Żarówka LED Smart Filament 6W E27 - Yeelight ST64

Żarówka LED Smart Filament 6W E27 - Yeelight ST64
Kod towaru:
YL8
Dostawa:
Przesyłka Kurierska od 13,99 zł
Odbiór osobisty od 0 zł
Paczkomaty InPost od 10,50 zł
Przesyłka Zagraniczna (International Parcel Delivery) od 89 zł
Kod rabatowy:
Ilość:
79.00 zł
Żarówka LED Smart Filament 6W E27 - Yeelight ST64

Połączenie stylu vintage i najnowszych technologii

Żarówka Filament została zaprojektowana w stylu retro, nawiązując do estetyki z XIX wieku. Stanowi idealne połączenie tradycyjnej żarówki Edisona, wynalezionej prawie 150 lat temu, z nowoczesną technologią LED i inteligentnymi funkcjami.

 

Oryginalna i klimatyczna​

Inteligentna żarówka Yeelight Filament ST64 w stylu vintage, nada Twojemu wnętrzu niesamowitego charakteru. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji, decydować o tym, jaką mocą ma świecić oraz kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia harmonogramu. Żarówka jest kompatybilna z aplikacjami Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Amazon Alexa, IFTTT i Google Assistant.

 

Ciesz się swoim inteligentnym domem

Yeelight Filament ST64 współpracuje z najpopularniejszymi platformami służącymi do sterowania inteligentnym domem. W łatwy sposób możesz sterować nią za pomocą asystentów głosowych. Wystarczy, że połączysz żarówkę Filament ST64 z wybraną aplikacją.

 

Dostosuj jasność do każdej okazji

Żarówka dysponuje bardzo ciepłą temperaturą barwową - 2700K. Możesz sterować jej jasnością w zakresie od 5% do 100% i rozjaśnić nawet do 500lm. Dzięki kontroli poziomu jasności możesz dopasować światło do każdej sytuacji, według aktualnych potrzeb.

 

Wybierz gotowy szablon

Za pomocą aplikacji możesz korzystać z predefiniowanych szablonów, które zostały przygotowane tak, by światło pasowało do różnych sytuacji. Dzięki łatwej regulacji możesz również samodzielnie dostosowywać światło i tworzyć idealną atmosferę.

 

Steruj żarówką z dowolnego miejsca

Dzięki aplikacji, możesz sterować żarówką gdziekolwiek jesteś. Nie musisz być obecny w domu, by włączyć lub wyłączyć światło. Jeśli zapomniałeś zgasić światło będąc w domu, zrób to z pracy lub z innego miejsca. Włącz światło zdalnie, jeśli Twój pupil nie lubi ciemności lub aby uchronić się przed potencjalnym włamaniem.

 

Dopasowana do Twojego stylu życia

Żarówka jest na tyle inteligentna, byś mógł dopasować jej działanie do swojego życia. Możesz zaprogramować ją tak, by automatycznie włączała się wieczorem, a nawet delikatnie przygasała podczas zasypiania, tak długo, aż sama się wyłączy. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Uniwersalny gwint E27  pasuje do większości standardowych opraw oświetleniowych.

 

Specyfikacja

Nazwa: Yeelight Smart LED Filament Bulb ST64

Model: YLDP233YL

Gwint: E27

Lumeny: 500lm

Jasność: 5%-100%

Temperatura: 2700K

Wejście znamionowe: 200-240V~50/60Hz 0.04A

Moc znamionowa: 6W

Połączenie: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Wspierane systemy: iOS 9.0 / Android 4.4 oraz późniejsze wersje

Współczynnik mocy: >0.5