Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED G4
Filtrowanie
Trzonek
Kształt żarówki
Cena
Przedział cenowy:

Żarówki LED G4

Proponowane na tej stronie żarówki LED G4 to jedne z najmniejszych źródeł światła, dostępnych na rynku. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w oświetlaniu niewielkich przestrzeni, takich jak gablotki czy wnętrza szaf. Żarówka LED G4 charakteryzuje się bardzo niskim poborem energii elektrycznej, przy czym idealnie sprawdza się również jako doświetlenie pomieszczeń. Doskonale nadaje się też do opraw np. oświetlających blat kuchenny.

Energooszczędne żarówki G4 LED

Jeszcze do niedawna żarówki LED G4 powstawały z myślą o napięciu 12 V. Obecnie jednak dostępne są także produkty dostosowane do 230 V. W tym pierwszym przypadku jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że taka oprawa może zostać zamontowana niemal wszędzie. Ponadto diodowy wariant tego źródła światła gwarantuje nawet 90% mniej zużycia prądu elektrycznego niż w przypadku zwykłych halogenów.

Wydajne żarówki LED G4 230V

W naszym sklepie znajdziesz żarówki LED G4 o mocy 1,8 i 2,5 W, dające światło neutralne lub ciepłobiałe. Dodatkowo możemy je zaproponować w atrakcyjnie niskich cenach. Zachęcamy więc do skorzystania z prezentowanej oferty.


Żarówki LED G4
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 3 ocen