Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED G9
Filtrowanie
Trzonek
Barwa światła
Kształt żarówki
Cena
Przedział cenowy:

Żarówki LED G9

W asortymencie sklepu elektrosalon.pl znajdziesz m.in. żarówki LED z mocowaniem G9, dostosowane do pracy pod napięciem sieciowym równym 230 V. Te niewielkie energooszczędne źródła oświetlenia często znajdują zastosowanie w mniejszych oprawach i lampkach, np. biurowych, dając jasne, mocne światło. Znakomicie też nadają się do podświetlenia wystaw sklepowych.

Żarówki LED G9 o różnej mocy

Proponujemy wybór żarówek LED G9 o różnej mocy – w ofercie dostępne są zarówno modele 2-watowe, jak i 4 oraz 6-watowe. Różne temperatury barwowe pozwalają również dobrać model w zależności od preferencji. Żarówka G9 zyskuje coraz większą popularność, głównie dlatego, że przy niewielkim rozmiarze daje bardzo silne, kierunkowe światło. Jednocześnie „sztyft” jest bardzo prosty w montażu.

Dzięki zastosowaniu technologii LED żarówki G9 stały się dodatkowo jeszcze bardziej energooszczędne niż ich pierwowzory. Charakteryzują się do tego długą żywotnością, co gwarantuje dodatkowe oszczędności. Jeśli więc potrzebujesz źródła światła z trzonkiem G9 – u nas znajdziesz je w najlepszej cenie.


Żarówki LED G9
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen