Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampki Biurkowe
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Lampki Biurkowe

W prezentowanym asortymencie znajdują się lampki biurkowe i biurowe LED oferowane w różnorodnej stylistyce oraz przeznaczeniu. W ofercie sklepu znajduje się lampka do nauki, którą można zamówić w różnej kolorystyce i kształtach, co pozwoli na dopasowanie jej do wystroju pokoju. Odpowiednio dobrana lampka do nauki bezpośrednio wpływa na jakość uczenia się i skutecznie zapobiega zmęczeniu oczu podczas długiego czytania lub pisania. Do salonu i sypialni proponujemy stylowe i dekoracyjne biurkowe źródła światła z designerskimi abażurami do postawienia na regale, komodzie i stole. Proponujemy również lampy biurowe LED przeznaczone do nowoczesnych wnętrz firmowych. Eleganckie i wydajne oświetlenie oddziałuje zarówno na efektywność wykonywanej pracy, jak i stanowi element dekoracyjny biura. Technologia ledowa to mniejsze rachunki płacone za energię elektryczną, gdyż pobierają znacznie mniej prądu niż ich klasyczne odpowiedniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lampami i wybrania odpowiedniej do danego wnętrza!

Najlepsze dla naszych oczu jest oczywiście światło naturalne dlatego warto ustawić biurko jak najbliżej okna, a światło aby padało z lewej strony biurka (gdy jesteśmy praworęczni). Jednak po zmroku nieodzowna staje się Lampka Biurkowa.

Dobrze dobrana znacznie poprawi komfort pracy i ochroni oczy przed niepotrzebnym wysiłkiem.  Najważniejszym elementem lampki biurkowej jest oczywiście żarówka, którą należy dobrać tak, by nie raziła oczu i miała odpowiednią barwę światła. Dla lamp biurkowych polecamy neutralną lub ciepłą barwę światła ponieważ ten rodzaj światła najbardziej przypomina światło dzienne i jest przyjazny dla naszych oczu. Moc żarówki LED w lampkach biurkowych powinna wahać się w przedziale 3-6W. Mocniejsze żarówki będą nas razić.

Lampka powinna być ustawiona z lewej strony na blacie biurka (dla praworęcznych), a osoby leworęczne powinny mieć ustawioną lampkę z prawej strony. Nie zalecamy kładzenia lampki na wprost, ponieważ światło będzie nam świecić prosto w twarz. Należy pamiętać również o tym, aby podczas pracy mieć włączone, oprócz lampki biurkowej, także światło górne, ponieważ pracując zbyt długo przy niewielkim źródle światła jakie daje lampka biurkowa szybko możemy przemęczyć nasze oczy.

 


Lampki Biurkowe
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 9 ocen