Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 223,00 zł

Dostępność

Dostępność

Słupki Ogrodowe

Przygotowaliśmy wysokiej jakości produkty przeznaczone do oświetlenia zewnętrznego domu i innych przestrzeni. W sklepie internetowym można zamówić stojący oświetleniowy słupek ogrodowy LED w wielu różnych kształtach, zróżnicowanej kolorystce, systemach mocowania i klasach odporności na wilgoć i zapylenie. Mamy zarówno niewielkie rozmiary lampy na słupki ogrodzeniowe, jak i wysokie wolnostojące latarnie, które rozświetlą większe przydomowe działki, a także miejskie, gminne i lokalne tereny zielone. Każdy z dostępnych w ofercie elektrosalon.pl modeli wykonany został z aluminium oraz bezpiecznego szkła odpornego na zmienne warunki pogodowe. W tej kategorii dostępna jest również stylowa i dekoracyjna lampa ogrodowa i ogrodzeniowa przeznaczona do zamontowania na parkingach, placach, skwerach i parkach do oświetlenia ścieżek, alejek, żywopłotów, ławek i rabat kwiatowych. Oświetleniowa technologia LED jest wydajna, trwała i energooszczędna. Wszystkie sprzedawane wyroby objęte są gwarancją producenta. Zapraszamy do zakupu!

 

Aktywne filtry

Słupki ogrodowe oświetleniowe mają zastosowanie przede wszystkim do oświetlenia ścieżek i alejek. Słupki ogrodowe idealnie nadają się również do oświetlenia tarasu przed domem czy nawet większego placu. Oświetlenie za pomocą słupków ogrodowych oświetleniowych jest nie tylko praktyczne ale również bardzo eleganckie. Pozwoli ono na stworzenie niepowtarzalnego klimatu na zewnątrz domu w ogrodzie czy przy ścieżkach komunikacyjnych. Nie bez znaczenia jest fakt, że zastosowanie słupków ogrodowych oświetleniowych poprawia również bezpieczeństwo. Może uchronić przed upadkiem potknięciem, a także przed niepowołanymi osobami.

Szczególnym rodzajem słupków ogrodowych są lampy ogrodowe stojące o wysokości do 50 cm. Można je zainstalować na murkach czy bezpośrednio przy ścieżkach lub chodnikach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć