Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 706,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Lampy Ogrodowe LED - sezonowa obniżka cen

Z uwagi na trwający sezon obniżyliśmy ceny lamp ogrodowych w tym lamp ogrodowych LED. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji. Polecamy kule ogrodowe oraz słupki ogrodowe, a także kinkiety zewnętrzne. Wszystkie lampy objęte są gwarancją producenta dlatego masz pewność jakości oferowanych lamp.

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i za mailowego: kontakt@elektrosalon.pl

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne zarówno domu, jak i ogrodu to niezwykle istotny element wyposażenia, który wymaga starannego zaplanowania aranżacji świetlnej. Warto zatem dobrać kompleksowy zestaw skomponowany z wielu produktów, który zapewni doskonałe oświetlenie zewnętrzne budynku LED, a także poprawi widoczność po zmroku i w pochmurne dni. Lampy zewnętrzne LED pomogą również stworzyć nastrojową atmosferę wzbogacić wygląd nie tylko domu, ale także ogrodu czy parkingu. Zatem na jaki rodzaj lampy ledowej przed dom warto się zdecydować? Kinkiet czy reflektor – możliwości jest dużo. Dlatego jeszcze przed zakupem warto zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać poprzez zewnętrzne oświetlenie LED. W zależności od architektonicznego rozplanowania domu i ogrodu warto skoncentrować się na konkretnym modelu, kształcie i kolorze produktu. Natomiast jeśli szczególnie zależy Ci na energooszczędności konkretnego rozwiązania, wybierz lampy zewnętrzne LED lub oświetlenie zewnętrzne domu z czujnikiem ruchu, które pozwala zredukować ilość zużywanego prądu do minimum.

Aktywne filtry

Oświetlenie ledowe zewnętrzne – innowacyjne rozwiązanie dla Twojego domu

Dostępne w naszym asortymencie lampy zewnętrzne LED dzielą się na stojące i wiszące. W zależności od bryły Twojego domu i planu zagospodarowania ogrodu czy tarasu, oświetlenie zewnętrzne ledowe będzie nieco się różnić. Jeśli zależy Ci na stworzeniu w ogrodzie kącika, w którym możliwe będzie przebywanie w godzinach wieczornych i nocnych, doskonale sprawdzi się stojąca lampa led przed dom. W otrzymaniu równomiernego efektu oświetleniowego pomogą z kolei wiszące modele. Jednak najlepszą decyzją może okazać się zestawienie obu rodzajów lamp, tworząc unikalne oświetlenie zewnętrzne ledowe. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne wzbogacą efekt, dodając nieco kameralnej atmosfery.

Lampy oświetleniowe zewnętrzne LED – połączenie jakości z funkcjonalnością

Jeśli poszukujesz jakościowego i jednocześnie energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego, najlepszym rozwiązaniem będą oprawy ledowe zewnętrzne. Z racji swojej konstrukcji stanowią one wyjątkowo tani i przyjazny środowisku sposób na oświetlenie. Równie energooszczędnym rozwiązaniem jest zakup lamp przed dom, które są wyposażone w czujniki ruchu. Zapalając się i wyłączając automatycznie, tego typu oświetlenie zewnętrzne domu LED, zapewnia domownikom wygodę i zmniejsza rachunki za energię. Wszystkie produktu konieczne, aby stworzyć niepowtarzalne zewnętrzne oświetlenie domu LED, znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Lampy zewnętrzne LED – ile powinny mieć lumenów?

Oświetlenie zewnętrzne ledowe może przysparzać trudności w wyborze, ze względu na zróżnicowany stosunek pobranej energii do wyprodukowanego światła oraz niewspółmierną jakość wykonania diod. Chcąc zyskać pewność co do jasności źródła światła, należy wybierać lampy zewnętrzne LED, o określonej wartości wyrażonej w lumenach. Jest to jednostka stanowiąca miarodajny punkt odniesienia i można ją znaleźć w szczegółach dotyczących konkretnego produktu, np. lampy oświetleniowe zewnętrzne LED.

Dobrej jakości oświetlenie LED zewnętrzne, niezależnie od rodzaju, powinno zapewniać jasność o wartości 500-1000 lumenów. Dotyczy to zarówno punktowej lampy zewnętrznej LED, zapewniającej skupioną, pojedynczą wiązkę światła, jak i praktycznego, rozproszonego po większym terenie oświetlenia zewnętrznego domu z czujnikiem ruchu.

Jeśli chodzi o dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne LED, nie ma żadnych wytycznych co do ilości lumenów. Jedyny warunek jest taki, aby świeciło wystarczająco jasno, by móc stworzyć imponującą atmosferę oświetleniową. Z reguły dekoracyjne lampy LED zewnętrzne mają wartość od 10 do 20 lumenów przy założeniu zużycia ok. 1 wata energii elektrycznej.

Dekoracyjne oświetlenie domu zewnętrzne LED, często zasilane jest energią słoneczną, ze względu na energooszczędność. To oznacza nieograniczony dostęp do niepowtarzalnych iluminacji i brak dodatkowych kosztów za zużycie energii elektrycznej.

Oświetlenie LED zewnętrzne – poznaj główne zalety produktów

Oświetlenie domu na zewnątrz LED to doskonała inwestycja, która posłuży jej użytkownikom przed długie lata. Bowiem ogromną zaletą lamp zewnętrznych LED jest ich wytrzymałość na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Ponadto obecnie dostępnych jest wiele wariantów o różnorodnych kształtach, kolorach i właściwościach.

Oprócz tego oświetlenie ledowe zewnętrzne oferuje:

  • ponadprzeciętną energooszczędność – często jest to aż 90% w porównaniu do żarówki tradycyjnej o tej samej liczbie lumenów;
  • trwałość – lampy LED zewnętrzne wytrzymują aż do 50 000 godzin bezobsługowej pracy;
  • stuprocentowa jasności – niezwykle istotna cecha, zwłaszcza w przypadku ochrony antywłamaniowej oraz oświetlenia zewnętrznego domu z czujnikiem ruchu;
    • optymalizacja obsługi funkcji i procesów – ważne zwłaszcza przy częstym włączaniu i wyłączaniu światła na zewnątrz budynku.

Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej formy oświetlenia domu na zewnątrz LED, warto zastanowić się w pierwszej kolejności, jaki obszar terenu na zewnątrz budynku ma zostać oświetlony. Bowiem inne elementy będą przydatne, podczas tworzenia oświetlenia zewnętrznego domu LED, a inne w momencie iluminowania przestrzeni ogrodowej.

Oświetlenie zewnętrzne domu LED – dostępne rodzaje produktu

Za oświetlenie domu zewnętrzne (LED) uznaje się wszystkie dekoracje świetlne, które znajdują się na elewacji budynku lub stanowią oświetlenie jego bryły. Wówczas pełni ono funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Do najczęściej spotykanych przykładów oświetlenia ledowego zewnętrznego można zaliczyć m.in.:

  1. oświetlenie wejścia – należą do niego wszystkie lampy zewnętrzne LED, które znajdują się w okolicach wejścia głównego. Ich głównym zadaniem jest wskazywanie drogi do drzwi budynku.
  2. oświetlenie elewacji – dekoracyjna forma zewnętrznego oświetlenia LED, służącego do podkreślenia kształtu i bryły domu. Najczęściej rzuca ono strumień światła na całą elewację, tworząc w ten sposób spektakularny efekt. W tym celu wykorzystywane są różnego typu reflektory i spoty.
  3. oświetlenie w formie wpustów do zabudowy domu – lampy zewnętrzne LED, które zostają wbudowane w elewację, schody czy taras w domu. Cały mechanizm ich działania, a także zasilanie lamp, ukryte jest pod powierzchnią elementu architektonicznego. Natomiast na zewnątrz wystaje jedynie reflektor i obudowa lampy oświetleniowej zewnętrznej LED.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć