Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 76,00 zł

Dostępność

Dostępność

Gniazdka elektryczne i komputerowe

Na tej podstronie zebraliśmy wysokiej jakości natynkowe i inteligentne gniazdka elektryczne w wielu wariantach. Starannie wyselekcjonowany asortyment obejmuje produkty o optymalnych parametrach technicznych wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, z deklaracją zgodności.

Aktywne filtry

Podstawę oferty stanowią natynkowe kontakty elektryczne. Wyróżniają się zgrabną, kompaktową formą oraz szeregiem rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają ich stosowanie w wymagających warunkach. Każde gniazdo pojedyncze, podwójne i potrójne tego typu spełnia normy szczelności na poziomie certyfikatu IP54. Oznacza to wysoką odporność na przenikanie pyłu oraz działanie wilgoci. Takie właściwości sprawiają, że opisywane produkty doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach narażonych na duże ilości kurzu i innych zanieczyszczeń, w tym warsztaty, hale przemysłowe, garaże itp., a także wszędzie tam, gdzie występuje duża wilgotność (tarasy, altany). Użytkownicy mogą liczyć na ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. UWAGA! Osprzętu nie można wystawiać na działanie strug wody!

Z kolei inteligentne gniazdo to zaawansowany produkt pozwalający na sterowanie urządzeniami poprzez sieć WiFi. Darmowa aplikacja TUYA pozwala na łączenie się z domem z każdego miejsca na świecie, a także łatwe grupowanie i dodawanie kolejnych sprzętów. Za jej pomocą można kontrolować między innymi oświetlenie, urządzenia RTV i AGD, monitoring, bramy, rolety, klimatyzację itp.

Katalog produktowy uzupełniają pojedyncze i podwójne elektryczne oraz telefoniczne gniazdka podtynkowe z linii produktowej TREND.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć