Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Naświetlacze LED 150W

.

Aktywne filtry

Do zaawansowanych zdań polecamy naświetlacz LED 150 W. Jego moc sprawia, że nadaje się szczególnie do zastosowań zewnętrznych. Spełni się w roli oświetlenia boisk, placów czy parkingów, choć także w dużych przestrzeniach zamkniętych. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest bardzo silne źródło światła.

Wykonanie z wytrzymałych materiałów, jak aluminium, zapewnia trwałość nawet w najbardziej wymagających warunkach. Naświetlaczom LED 150 W niestraszne są pył i wilgoć. Emitują silny strumień światła - nawet blisko 20 000 lm, co przydaje się w wielu różnorodnych okolicznościach. Niektóre modele umożliwiają wygodne regulowanie kąta padania światła, aby sprostać różnorodnym zadaniom. Warto podkreślić, że mimo dużej mocy koszt użytkowania nie zwiększa się, ponieważ w urządzeniach zastosowano energooszczędną technologię specjalnych diod.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć