Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 77,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Gniazda i Łączniki Siłowe 3-Fazowe

W sklepie elektrosalon.pl klienci mogą kupić elektryczne gniazda i łączniki siłowe 3-fazowe wyposażone w cztery bieguny (4p) i oraz typu 5p. Jest to osprzęt o właściwościach wodoszczelnych i uziemieniu z tworzywa sztucznego. Mają napięcie znamionowe w granicach 400 V oraz obciążenie 16 A lub 32 A. Każde gniazdo siłowe wyróżnia się także wysokim stopniem ochrony na poziomie certyfikatu IP44 lub więcej, co przekłada się na gwarancję bezpiecznej pracy w warunkach narażonych na pył, kurz oraz wilgoć.

Dzięki wykorzystaniu trzech faz instalacja elektryczna jest mniej podatna na obciążenia energetyczne. Oferowane w naszym sklepie gniazda siłowe 16 A i 32 A typu 4p i 5p są wyposażone w klapki ochronne, które pozwalają zwiększyć stopień szczelności urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu można z nich korzystać nawet w trudnych warunkach (np. w zapylonych halach produkcyjnych czy w miejscach, w których są narażone na kontakt z nadmierną wilgocią). Gniazda i łączniki siłowe zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa i jakości.

Aktywne filtry

Gniazda siłowe - szerokie zastosowanie

Oferowane przez nas gniazda siłowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie zarówno na potrzeby przemysłowe, jak i użytku domowego. Dzięki swoim parametrom technicznym i funkcjonalności są chętnie wykorzystywane przede wszystkim w profesjonalnych warsztatach, halach produkcyjnych, gospodarstwach rolniczych, terminalach magazynowo-logistycznych oraz na poligonach. Wynika to z dużego zapotrzebowania stosowanych sprzętów na prąd o dużej mocy.

Jest to rozwiązanie sprawdzające się także w lokalach gastronomicznych, klubach sportowych, teatrach czy kinach. Z gniazd siłowych o prądzie znamionowym 16 A i 32 A 4p/5p warto skorzystać także w warunkach domowych podczas podłączania piekarnika elektrycznego lub płyty indukcyjnej.

Osprzęt do gniazd siłowych

Na tej podstronie oprócz gniazd możecie Państwo znaleźć także kompletny wybór kompatybilnych wyłączników siłowych, wtyczek przenośnych i tablicowych z zatyczką lub bez, a także łączniki krzywkowe. Proponowane wyroby są wykonane niezwykle solidnie i zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach oraz oczekiwaniach najbardziej wymagających specjalistów.

Szeroki zakres wyłączników siłowych oraz osprzętu do gniazd pozwoli znaleźć właściwą konfigurację dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Gwarantujemy niezawodność i funkcjonalność nawet w przypadku najbardziej intensywnej eksploatacji. Oferujemy również pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć