Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 608,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Przedłużacze

Jednym z najbardziej pożytecznych akcesoriów stosowanych przy montażu, jak i w codziennym użytku są przedłużacze elektryczne. Pozwalają one na doprowadzenie elektryczności do dowolnego miejsca. Ma to zwłaszcza zastosowanie przy wszelkiego rodzaju budowach, remontach, wykończaniu pomieszczeń, kiedy nie można skorzystać ze źródeł prądu, których jeszcze nie zainstalowano. W takich sytuacjach sprawdzi się zwłaszcza przedłużacz bębnowy, który jest znacznie dłuższy od zwyczajnych modeli.

Aktywne filtry

Przedłużacz elektryczny do prac ogrodowych

Podczas sezonu wiosenno-letniego oraz jesiennego często wykorzystujemy przedłużacz ogrodowy do uruchamiania różnego rodzaju urządzeń takich jak:

  • pompy ogrodowe,
  • systemy spryskiwania,
  • kosiarkii podkaszarki,
  • nożyce do cięcia żywopłotu,
  • aeratory i wertykulatory.

W naszej ofercie posiadamy zarówno przedłużacze kosiarkowe bez uziemienia o długości 3 m, 5 m, 10 m i 15 m, jak i bębnowe z uziemieniem, w których przewód elektryczny wynosi od 20 do 50 m. Te ostatnie pozwalają skutecznie zwiększyć zasięg pracy poszczególnych urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu.

Zalety i parametry przedłużaczy bębnowych

Dostępne w sklepie internetowym elektrosalon.pl przedłużacze bębnowe charakteryzują się następującymi parametrami i cechami:

  • grubym przewodem w gumowej powłoce o podwyższonym poziomie odporności,
  • wytrzymałym bębnem wykonanym z wysokogatunkowego tworzywa,
  • stabilnym stojakiem, który umożliwia sprawne rozwijanie i nawijanie kabla,
  • czterema gniazdami z uziemieniem.

Nabywając w naszym sklepie przedłużacz elektryczny o długości 3 m, 5 m, 10 m, 15 m lub większej, otrzymacie Państwo bezpieczny i trwały produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów i komponentów.

Przedłużacze przepięciowe o różnej długości

W kontekście bezpieczeństwa urządzeń podłączonych do przedłużacza ciekawym rozwiązaniem są listwy przeciwprzepięciowe, chroniące je przed szkodliwymi skutkami przepięć sieci zasilającej. Do owych urządzeń należą komputery stacjonarne, laptopy, telewizory i inne urządzenia z kategorii sprzętu RTV i AGD. Często problemem bywa doprowadzenie energii elektrycznej do urządzeń zamontowanych w trudno dostępnych miejscach, na przykład odbiornika telewizyjnego zabudowanego meblami. Wówczas dobrym pomysłem jest podłączenie użycie przedłużacza przeciwprzepięciowego, który w bezpieczny sposób umożliwi nam korzystanie z urządzenia.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia z uziemieniem o długości 1,5 m, 3 m i 5 m, dzięki którym pracujący sprzęt elektryczny w domu czy biurze będzie chroniony przed uszkodzeniem z powodu incydentalnych wzrostów napięcia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć