Kategorie

Żarówki led r7s były stosowane do min do halogenów czy kinkietów i zastępują tradycyjne żarniki halogenowe.

Żarówki LED R7s

Wśród źródeł światła, jakie znajdziesz w naszym sklepie, dostępne są również żarówki LED na dwustronnym trzonku R7s. Choć mniej powszechne, zyskują coraz większą popularność ze względu na dużą moc przy maksymalnej oszczędności pieniędzy w czasie eksploatacji. Żarówka R7s LED pobiera znacznie mniej energii niż tradycyjny halogen. Ma przy tym dłuższą żywotność.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Żarówki LED R7s LED o różnych długościach

W prezentowanej ofercie znajdziesz różne warianty tej żarówki. Proponujemy m.in. modele o długości 78 oraz 118 mm o mocy żarnika 5, 8 i 11 W. Jako zamienniki halogenów, znakomicie spisują się w różnych zadaniach – pasują zarówno do opraw zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Szeroko wykorzystuje się je jako oświetlenie biur, ale i w prywatnych domach znajdą swoje zastosowanie. W nowoczesnej aranżacji świetnie dopełniają styl pomieszczenia, natomiast w tradycyjnych wnętrzach mogą stanowić element akcentujący poszczególne dekoracje.

Wybierając żarówki R7s LED w naszym sklepie, stawiasz na markowe produkty w atrakcyjnie niskich cenach!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć