Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 19,00 zł

Dostępność

Dostępność

Włączniki światła

W sprzedaży mamy kompletną gamę podtynkowych i natynkowych włączników światła. Ich wykorzystanie pozwala na nadanie niezbędnym elementom instalacji elektrycznej bardzo estetycznej formy. Oferujemy wyroby od najlepszych producentów dostępne w wielu wariantach.

Włącznik podtynkowy służy przede wszystkim do kontrolowania oświetlenia, lecz równie chętnie jest stosowany także podczas montażu dzwonka do drzwi lub podłączania prądu do kontaktu. Coraz chętniej wybieraną alternatywę dla powyższego rozwiązania stanowi natynkowy włącznik światła.

Aktywne filtry

Włączniki światła podtynkowe VS natynkowe - które wybrać?

Podtynkowe włączniki światła cieszą się zdecydowanie największą popularnością wśród naszych klientów. Kategoria obejmuje modele o różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu zarówno kiedy szukacie Państwo sposobu na wykończenie instalacji w mieszkaniu, lokalu usługowym, jak i obiekcie przemysłowym, znajdziecie tu wiele atrakcyjnych propozycji. Oferowane włączniki są trwałe, wytrzymałe i uniwersalne, sprawdzając się wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia się do sieci. Należy jedynie zwrócić uwagę na grubość ściany oraz czy nie znajduje się w niej inna instalacja.

Włącznik światła natynkowy mocowany za pomocą kołków lub wkrętów (przewód doprowadzany od dołu) można spotkać szczególnie często przede wszystkim w pomieszczeniach gospodarczych, przemysłowych oraz w warunkach domowych, gdzie panuje podwyższona wilgotność. Wyroby tej klasy wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, a jego wewnętrzne komponenty są skutecznie chronione przed przenikaniem kurzu czy działaniem wilgoci.

Natynkowy włącznik - estetyka i komfort zarządzania światłem

Odpowiednie rozplanowanie źródeł światła w pomieszczeniu bezpośrednio wpływa na estetykę wnętrza, komfort życia, bezpieczeństwo użytkowników oraz funkcjonalność oświetlenia. Wszystkie te cechy zapewniają natynkowe włączniki znajdujące się w naszym katalogu. Wybierając ten końcowy element instalacji elektrycznej lamp i opraw, warto zatem kierować się tymi cechami, które doskonale spełniają produkty dostępne w sklepie internetowym elektrosalon.pl

W poniższej ofercie osprzętu można zamówić włącznik światła:

  • jednobiegunowy – który wyposażone są w jeden przycisk, który umożliwia sterowania pojedynczym obwodem oświetleniowym,
  • dwubiegunowy – przeznaczony do równoczesnego sterowania dwoma obwodami oświetlenia za pomocą dedykowanych przycisków.

Proponowane elementy mają klasę hermetyczności IP54, co pozwala na ich montowanie zarówno wewnątrz budynków, jak i nas zewnątrz. W szczególności natynkowe włączniki doskonale nadają się do miejsc narażonych na duże zapylenie i wilgotność.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć