Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 65,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Lampy Najazdowe i Dogruntowe

W tej grupie produktowej przygotowaliśmy nowoczesne oświetlenie najazdowe LED do zamontowania w kostce brukowej. Mamy oprawy dogruntowe w kształcie kwadratu lub koła, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu są one odporne na nacisk przejeżdżającego auta, mróz, pękanie, ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Produkty zostały wyposażone w hermetyczną puszkę o nierdzewnej powłoce przystosowaną do wymiennych źródeł światła o różnych gwintach i mocy. Lampy najazdowe LED pasują zarówno do oświetlenia najazdowego dla samochodów wjeżdżających do garażu, jak i do iluminacji ciągów komunikacyjnych, ścieżek i alejek. Oprawa nadaje się również do zainstalowania na przydomowym tarasie. W zależności od modelu można zainstalować diody LED o różnej mocy i barwie (ciepłej, zimnej, neutralnej) emitowanego światła. Wyroby przeznaczone do umieszczenia w kostce brukowej mają wysoką ochronę szczelności przed kurzem, zapyleniem i wodą. Masz pytania? Zadzwoń. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Aktywne filtry

Rodzaje lamp najazdowych LED do ogrodu

Oświetlenie ogrodowe dogruntowe możemy podzielić na 2 kategorie:

  • oprawy najazdowe,
  • reflektory ogrodowe

Oprawy najazdowe LED

Zadaniem lamp najazdowych LED jest doświetlenie tarasów, świetlna oprawa elewacji budynku, oświetlenie ścieżki, bądź wyjazdu z garażu. Oprawy najazdowe najczęściej umieszczane są pomiędzy kostkami brukowymi.

Ze względu na to, że oprawy najazdowe LED często montuje się je przy podjazdach, są one odporne na nacisk, wodoszczelne, oraz odporne na zmiany temperatury. Występują one najczęściej w kształcie koła lub kwadratu.

Reflektory ogrodowe

Oprawa dogruntowa służy przede wszystkim do oświetlania wybranych drzew lub krzewów lub fragmentów elewacji budynków, by podkreślić ich kształt oraz stworzyć unikalny klimat w ogrodzie. Ważne jest aby do tych reflektorów dobrać odpowiednie źródło światła tak, by nie rozpraszało się ono na boki lecz aby doświetlało wyłącznie element który chcemy podkreślić.

Reflektory ogrodowe solarne

Osobną kategorią reflektorów ogrodowych są reflektory ogrodowe solarne. Tego rodzaju oświetlenie można stosować niemalże wszędzie na zewnątrz, a ich wysokie parametry trwałości zapewniają długoletnie, bezawaryjne korzystanie i zapewniają odpowiednio oświetlony ogród.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć