Akcesoria i osprzęt

Aktywne filtry

Szeroki asortyment gotowych lamp, plafonów, paneli i opraw dostępnych w sklepie eletrosalon.pl uzupełnia cała gama oryginalnych akcesoriów oświetleniowych i najwyższej jakości osprzętu instalacyjnego i montażowego. W katalogu znajdują się czujniki ruchu, zasilacze, przedłużacze, rozgałęźniki, włączniki światła, wtyczki, gniazdka komputerowe, trójfazowe łączniki siłowe, sterowniki, ściemniacze i programatory. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych kategorii produktowych, które zostały szczegółowo opisane pod kątem możliwości ich wykorzystania.

Przygotowane akcesoria oświetleniowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe dedykowane tej grupie asortymentowej. Dzięki wysokiej klasie ochronności mogą one być wykorzystywanie w każdym typie budynku i pomieszczeń.

Akcesoria oświetleniowe - szeroki zakres zastosowania

Dzięki renomowanym markom i atrakcyjnym cenom nasze akcesoria są wykorzystywane w różnych typach obiektów:

  • mieszkalnych,
  • biurowych,
  • handlowych,
  • przemysłowych,
  • sportowo-rekreacyjnych,
  • obiektach użyteczności publicznej.

W ofercie mamy wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowego działania systemów oświetleniowych funkcjonujących w technologii świetlówkowej, halogenowej i ledowej. Jeżeli szukasz inteligentnych czujników ruchu do lamp LED, osprzętu do hali produkcyjnej, bębnowych przedłużaczy elektrycznych do prac ogrodowych czy rozgałęziaczy do kontaktu - znajdziesz to wszystko w sklepie elektrosalon.pl. Sprawdź ofertę i poznaj jakość naszych oświetleniowych akcesoriów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć