Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 21,00 zł

Dostępność

Dostępność

Rozgałęźniki

Oferujemy szeroki wybór osprzętu elektrotechnicznego, w tym rozgałęźniki elektryczne. Produkty tego typu pozwalają na podłączenie więcej niż jednego urządzenia do pojedynczego gniazdka. Rozgałęźnik cieszy się dużą popularnością, ponieważ rozszerzenie sieci zasilania za jego pomocą jest bardzo łatwe. Taka funkcjonalność jest szczególnie pożądana zwłaszcza w starszym budownictwie, gdzie zazwyczaj w jednym pomieszczeniu można znaleźć tylko jeden kontakt. W erze nowoczesnej elektroniki jest to zdecydowanie za mało. Rozgałęziacz elektryczny jest nie tylko najłatwiejszym, lecz również najtańszym sposobem na usprawnienie domowej instalacji. Stanowi alternatywę dla standardowych przedłużaczy - nie jest, co prawda, wyposażony w przewód, jednak w zamian oferuje niewielkie rozmiary i prostą obsługę.

Aktywne filtry

Rozgałęziacz elektryczny - uniwersalne rozwiązanie

Na wyróżnienie zasługuje niewątpliwie bardzo solidne wykonanie wszystkich wyrobów z naszej oferty - wysokogatunkowe tworzywa wykorzystane do produkcji po podłączeniu do kontaktu zasłaniają wszystkie najważniejsze elementy, a dzięki wysokiej szczelności obudowy nie dochodzi do przepuszczania zanieczyszczeń. Sprawia to, że ryzyko spięcia lub uszkodzenia podłączanego sprzętu jest ograniczone do minimum.

Nasz asortyment obejmuje wiele wariantów elektrycznych rozgałęziaczy prądu zróżnicowanych pod względem ilości oraz kształtu gniazdek. W sprzedaży mamy zarówno warianty przeznaczone do wtyczek płaskich, standardowych, jak i pozwalające na podłączenie jednych i drugich. Część z nich została wyposażona w uziemienie, co podnosi bezpieczeństwo użytkowników.

Rozgałęźniki elektryczne do gniazdek - parametry i cechy

W sklepie można zamówić rozgałęźniki elektryczne do gniazdek:

  • okrągłe i prostokątne,
  • z uziemieniem lub bez niego,
  • w kolorze białym lub szarym,
  • przeznaczone do podłączenia jednego, dwóch, trzech i czterech urządzeń.

Wszystkie sprzedawane rozgałęziacze do kontaktu poddane zostały kompleksowej kontroli pod względem bezpieczeństwa ich eksploatacji. Rozdzielacze do gniazdek oferujemy w konkurencyjnych cenach, a konsultanci elektrosalon.pl zawsze służą fachowym wsparciem przy wyborze konkretnego modelu. Nasze rozgałęźniki przeznaczone są do użytkowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i garażach, warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych, pubach, barach, sklepach oraz biurach handlowo-usługowych.

Pracujesz w pomieszczeniu wyposażonym w jedno gniazdko elektryczne, a masz do podłączenia komputer, lampę czy wentylator? Sprawdź naszą ofertę rozgałęźników do kontaktu i poznaj możliwości rozgałęziaczy dostępnych w sklepie elektrosalon.pl!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć