Kategorie

Oprawy Liniowe LED

Lampy liniowe są jednym z najbardziej eleganckich form oświetlenia przeznaczonego do różnego typu przestrzeni użytkowych. Stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych żarówek czy świetlówek. Dostępne w ofercie sklepu elektrosalon.pl oprawy pasują do wszystkich typów pomieszczeń. Możesz wykorzystać je w obiektach przemysłowych, handlowo-usługowych, rekreacyjnych oraz użyteczności publicznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by oświetlenie liniowe sufitowe było ze sobą łączone na dowolną długość i tworzyło ciągi oświetleniowe, które, oprócz walorów estetycznych, idealnie równomiernie będą oświetlać określoną przestrzeń.

W naszym asortymencie znajdziesz liniowe oświetlenie LED, nadające się do wykorzystania w wielu projektach – wszechstronność to jedna z najważniejszych cech tego typu opraw. Dbamy o to, by dostępny asortyment był wykonany z wysokiej jakości materiałów i pochodził od sprawdzonych producentów. Każda dostarczana przez elektrosalon.pl lampa liniowa sufitowa ma płytki LEDowe z najwyższej klasy diodami renomowanej marki.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lampa liniowa LED – jakie są jej największe atuty?

Wspomnieliśmy już o tym, że oświetlenie liniowe jest wszechstronne, ale to nie jedyna jego zaleta. Tego typu lampy mają również wiele innych atutów, coraz częściej docenianych przez instalatorów na terenie całego kraju. Sufitowe oświetlenie liniowe LED charakteryzuje się niskim zużyciem energii, bezobsługową eksploatacją, nowoczesnym wyglądem oraz łatwością montażu. Świeci całą powierzchnią, rozproszonym światłem, więc nie razi osób przebywających w danym pomieszczeniu. Możesz je montować bezpośrednio na suficie (oświetlenie liniowe natynkowe), wpuścić w specjalne frezy (oświetlenie liniowe podtynkowe) lub zawiesić za pomocą stalowych linek (oświetlenie liniowe wiszące). Masz również możliwość wybrania odpowiedniej przesłony: transparentnej, mlecznej lub najbardziej popularnej – pryzmatycznej. Dzięki temu z łatwością dopasujesz oświetlenie liniowe sufitowe do konkretnej przestrzeni. Ważną zaletą opisywanego światła jest także fakt, że odpowiednio dobrane nie męczy wzroku.

Sufitowa oprawa liniowa LED – uniwersalne zastosowanie

Nasze oświetlenie liniowe to eleganckie i energooszczędne formy oświetlenia, przeznaczone do takich przestrzeni jak np.:

- sklepy detaliczne i wielkopowierzchniowe,
- biura,
- magazyny i składy wysokiego składowania,
- hale produkcyjne i targowe,
- centra i terminale logistyczne,
- parkingi podziemne,
- kompleksy sportowo-widowiskowe,
- szkoły, hotele, dworce autobusowe i kolejowe,
- ciągi komunikacyjne.

Doskonale sprawdzą się nie tylko w obiektach zamkniętych. Oświetlenie liniowe LED zewnętrzne, spełniające normę szczelności np. IP65 będzie bez doskonale funkcjonować nawet w mokrym, zapylonym czy zakurzonym środowisku. W naszej ofercie znajdzie się niejedna lampa LED liniowa z hermetyczną oprawą – możesz wykorzystać ją np. do oświetlenia elewacji obiektu lub wejścia do budynku komercyjnego.

Oprawy liniowe LED – jakie ma parametry i możliwości?

Planując zakup opisywanego oświetlenia, zwróć szczególną uwagę na parametry, którymi charakteryzuje się konkretna oprawa liniowa LED. Istotną kwestią jest dostosowanie barwy światła do charakteru i wielkości miejsca, które ma być oświetlone. Najbardziej uniwersalna będzie barwa neutralna – nie wpływa ona na zamianę kolorów otoczenia czy elementów wyposażenia. Sprawdź również jaką mocą charakteryzuje się wybrana oprawa liniowa. Nasz asortyment obejmuje modele od 18W do nawet 60W.

Ważny jest także charakter danej lampy. Jeśli zdecydujesz się na oświetlenie liniowe wpuszczane, musisz odpowiednio przygotować powierzchnię sufitu do jego montażu. Najłatwiej zamocować oprawy wiszące na linkach (możesz dodatkowo regulować wysokość, na której się znajdują) lub oświetlenie liniowe natynkowe. Podczas zakupów zwróć również uwagę na deklarowaną wydajność LEDów, współczynnik oddawania barw, opcję łączenia opraw czy zużycie energii. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego oświetlenia liniowego – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, przystępne ceny oraz fachową pomoc w optymalnym doborze lamp LED sufitowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć