Oświetlenie przemysłowe

Dobór oświetlenia przemysłowego może mieć niebagatelny wpływ na warunki, panujące w zakładzie pracy. Odpowiedni wybór jest istotny nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również komfortu pracowników. W dzisiejszych czasach oświetlenie przemysłu opiera się w głównej mierze na energooszczędnej technologii LED. Jej wykorzystanie znacznie ogranicza wydatki na prąd i jednocześnie sprawia, że budynki są bardziej przyjazne środowisku. Nowoczesne oprawy ledowe to doskonała inwestycja, która szybko się zwraca. Jest to również ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych żarówek. Ograniczony pobór energii wcale nie wiąże się z mniejszą wydajnością działania. Lampa LED daje wyjątkowo mocne światło, przez co doskonale nadaje się do wyposażenia zakładów przemysłowych każdego rodzaju.

Aktywne filtry

Lampy i reflektory przemysłowe

W zależności od tego, czy lampy i reflektory LED przeznaczone są do oświetlenia wewnętrznego, czy też zewnętrznego, ich dobór będzie się różnił.  Dostępne w naszym asortymencie produkty zewnętrzne posiadają dodatkowe elementy, które sprawiają, że są odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu gwarantujemy ich długoletnią trwałość. Dobór lamp i reflektorów  przemysłowych wewnętrznych zazwyczaj zależy przede wszystkim od wysokości danego pomieszczenia. W zależności od tego parametru dobiera się kąt świecenia lampy przemysłowej. Konstrukcje hermetyczne LED o szerokim kącie świecenia będą idealne w przypadku niskich budynków, a te o wąskim sprawdzą się w obiektach wysokich.

Przemysłowe oświetlenie LED

Nasze nowoczesne lampy ledowe przemysłowe cechują się wyjątkową wytrzymałością i energooszczędnością, która stanowi niezwykle ważny czynnik w przypadku dużych zakładów przemysłowych i podobnych obiektów. Jednocześnie, charakteryzują się wysokim poziomem oddawania naturalnych barw. Natężenie światła w przypadku lamp LED nie ustępuje tradycyjnym żarówkom, a wręcz je przewyższa. Dobór jakościowych reflektorów ledowych to gwarancja niskiej konsumpcji energii i komfortu pracowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć