Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 34,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Żarówki led e27 to tzw. duży gwint. Są to najbardziej popularne żarówki i najczęściej występujące w gospodarstwach domowych.

Żarówki LED E27

Dostępne w naszym sklepie żarówki LED różnią się od siebie pod wieloma względami, między innymi jeśli chodzi o rodzaj gwintu, w jaki są wyposażone. Przyjrzyj się bliżej ofercie żarówek LED E27, czyli produktów z dużym gwintem, które znajdują wszechstronne zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale i w biurach czy w budynkach użyteczności publicznej. Czym się one charakteryzują?

Aktywne filtry

Obszerny asortyment żarówek z gwintem E27

Żarówki LED z dużym gwintem już na pierwszy rzut oka różnią się od świetlówek z małym gwintem. Ich trzonek określany jest symbolem E27. Oznacza on gwint o średnicy 27 mm, czyli typowy trzonek wkręcany. Właściwie każda żarówka LED jest obecnie wyposażona w radiator, który pozwala na odprowadzenie z niej ciepła.

Żarówki ledowe są jednym z najbardziej popularnych źródeł światła, jakie obecnie dostępne są na rynku. Być może dlatego, że żarówki LED E27 można używać w dowolnym oświetleniu. Lampa LED E27 to wybór energooszczędny i charakteryzujący się wysoką żywotnością. Żarówka ledowa E27 w porównaniu z żarówką wolframową świeci dłużej i przy tym daje możliwość doskonałego dopasowania światła do Twoich indywidualnych wymagań.

W prezentowanym asortymencie w naszym sklepie dostępne są żarówki LED z trzonkiem E27. Wśród nich znajdują się źródła światła o różnej ilości lumenów i odmiennych temperaturach barwowych – zarówno neutralnych, ciepłobiałych, jak i zimnobiałych oraz RGB. Barwa ciepła żarówek LED E27 emituje przyjemne światło kształtujące przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Wykorzystaj taką barwę żarówek ledowych np. w sypialni czy w pokoju, w którym się relaksujesz. Dla porównania barwa zimna daje wrażenie chłodnego światła, idealnego do oświetlenia miejsca pracy czy przestrzeni publicznej. Żarówki ledowe E27 barwy neutralnej emitują światło białe dzienne, które ma uniwersalne zastosowanie, bo jest plasowane pomiędzy barwą zimną a ciepłą. Nowoczesnym źródłem są żarówki LED E27 RGB, które umożliwiają dowolną zmianę koloru oświetlenia z palety barw RGB.

Zróżnicowane kształty żarówek, jakie można znaleźć w naszej ofercie, gwarantują, że będą one pasowały do lamp zaprojektowanych w różnych stylach – tradycyjnym, nowoczesnym, jak i nawiązującym do wzornictwa industrialnego.

Najmocniejsze żarówki ledowe mogą mieć nawet kilka tysięcy lumenów. Warto przy tym zaznaczyć, że takie oznaczenie mocy można porównywać z mocą żarówek wolframowych, np. świetlówka LED E27 15 W emituje strumień świetlny o wartości 1055 lumenów, co w przypadku żarówki żarowej odpowiada mocy około 75 W.

Dlaczego warto wybrać żarówki LED E27?

Prezentowane tu artykuły to wyroby renomowanych producentów. Żarówki LED charakteryzują się dłuższą żywotnością i dużą mocą (wyrażoną w lumenach) przy niskim poborze energii elektrycznej. Wśród propozycji widnieje również inteligentna żarówka LED E27 marki TUYA, działająca jako przekaźnik Wi-Fi. Dzięki niej można skutecznie zwiększyć zasięg sieci w domu czy w biurze. Ma ona także szereg innych przydatnych funkcji, w tym ściemnianie i sterowanie głosowe.

Żarówki LED E27 renomowanych producentów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz żarówki LED z gwintem E27, u nas z pewnością znajdziesz model, który będzie odpowiadać Twoim wymogom.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć