Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 15,00 zł

Dostępność

Dostępność

Wtyczki

Nasz sklep to miejsce, gdzie kupicie Państwo wtyczki elektryczne w różnych wariantach. W rozbudowanej ofercie można znaleźć nie tylko standardowe rozwiązania, lecz także kompletną gamę produktów o specjalnym przeznaczeniu, takich jak np. elektryczna wtyczka kątowa z uziemieniem lub bryzgoszczelna. Proponujemy praktyczny osprzęt zróżnicowany pod kątem funkcjonalności oraz parametrów techniczny, który sprawdzi się w codziennych zastosowaniach w mieszkaniu lub lokalu usługowym. Są to wyroby od uznanych producentów dostępne w korzystnej cenie. Za ich pomocą można podłączać przewody różnych urządzeń do sieci elektrycznej (część z nich ma uziemienie, co podnosi bezpieczeństwo użytkownika dzięki eliminacji ryzyka porażenia prądem).

Aktywne filtry

Produkty z tej kategorii wykorzystywane są przede wszystkim w roli zamienników dla zużytych bądź mniej praktycznych elementów instalacyjnych. W asortymencie mamy modele proste, kątowe, z uchwytem i bryzgoszczelne. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza drugi z wymienionych rodzajów - świetnie sprawdza się, kiedy potrzeba podłączyć przewód do trudno dostępnego gniazdka, np. znajdującego się za dużym, trudnym do przestawienia meblem. Z kolei wariant z uchwytem ułatwia wyciągnięcie wtyczki bez obawy o uszkodzenie kontaktu. Natomiast wersja bryzgoszczelna dzięki podwyższonej odporności na przenikanie kurzu oraz wilgoci (na poziomie certyfikaty IP44) jest bardzo chętnie wykorzystywana w łazienkach, piwnicach oraz innych pomieszczeniach, gdzie może dojść do jej przypadkowego ochlapania lub skraplania wody.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć