Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 131,00 zł - 1 090,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Oprawy Uliczne Drogowe i Parkowe LED

Bezpłatna Symulacja Oświelenia

Jeśli potrzebujesz symulacji świecenia naszych opraw ulicznych czy parkowych prześlij nam wymiary placu, który chcesz oświetlić, przewidywaną wysokość słupa oraz rozmieszczenie słupów. Przygotujemy Ci bezpłatnie plik z dokładnym rozkładem luksów oraz mapę rozkładu światła na oświetlanej powierzchni.

Najważniejsze zalety naszych Lamp Ulicznych i Parkowych:

- 5 Lat Gwarancji,

- Polski Producent,

- Hermetyczny Korpus z Aluminium,

- Możliwość dowolnego ustawienia kąta świecenia,

Najwyższej jakości Lampy Uliczne LED, Lampy Drogowe LED oraz Lampy Parkingowe LED od polskiego producenta z 5-letnią gwarancją jakości. Prezentowane lampy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i świetnie sprawdzają się zarówno jako oprawy inwestycyjne jak również do zastosowań domowych. Poniższe lampy uliczne i parkingowe led charakteryzują się doskonałymi parametrami wydajnościowymi, co przekłada się na sporą oszczędność energii elektrycznej przy jednoczesnym uzyskaniu dużej mocy świetlnej. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na karcie produktu oraz w artykule pod listingiem produktów. Moce lamp są tak dobrane, by sprawdziły się w różnych miejscach w zależności od potrzeby. Najmniejsza lampa uliczna led i lampa parkingowa led ma moc 34W (doskonale sprawdza się do oświetlania placów, podwórek, ścieżek, parkingów itp) preferowana wysokość słupa do tej lampy ulicznej led wynosi od 4 do 8 metrów. Kolejne lampy uliczne / parkingowe led mają moc 42W i 54W. Są to lampy, które możemy zastosować do oświetlenia większego placu czy parkingu oraz lokalnych dróg. Zalecana wysokość słupa do tych lamp wynosi od 6 do 10 metrów. Ostatnia seria to lampa led uliczna o mocy 94W. Oprawy te idealnie sprawdzą się do oświetlenia dużych placów czy ulic. Wysokość słupa jaką rekomendujemy do tych lamp to od 9 do 12 metrów.

Lampy Uliczne i Parkingowe LED

Lampy uliczne LED/ lampy drogowe LED/ lampy parkingowe i parkowe LED

Dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego produkty mają szerokie zastosowanie – można je montować zarówno w miejscach publicznych, jak i na prywatnych działkach oraz posesjach. Ich najważniejszą zaletą jest to, że zostały wykonane z użyciem najnowszych technologii, dzięki czemu pobierają niewiele prądu. Mowa o oświetleniu LED, które coraz częściej rozjaśnia polskie ulice, drogi czy chodniki. Takie nowoczesne latarnie instalowane są również w parkach, na skwerach i placach. Lampy uliczne LED zastępują tradycyjne, wysłużone modele, które zużywają o wiele więcej energii elektrycznej, są droższe w użytkowaniu, a na dodatek znacznie mniej trwałe. Przeczytaj, jakie latarnie drogowe kupisz w sklepie internetowym Elektrosalon: oprawy uliczne, lampy uliczne solarne, oświetlenie parkingowe – to tylko kilka z naszych propozycji.

Aktywne filtry

Jaką lampę uliczną wybrać?

Masowe przejście na nowoczesną technologię LED nie tylko przekłada się na oszczędność prądu, ale również przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Dlaczego tak się dzieje? Lampa uliczna tego rodzaju może służyć przez wiele lat, a więc nie generuje tylu odpadów, co mało żywotne tradycyjne żarówki. Co równie istotne, nowoczesna latarnia uliczna produkowana jest bez użycia rtęci, która ma negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Jednym z najnowszych rozwiązań – ekologicznych i pozwalających zaoszczędzić prąd – są lampy solarne. Ich działanie oparte jest na technologii fotowoltaicznej, która polega na pobieraniu energii słonecznej i konwertowaniu jej w prąd. Ten z kolei służy do zasilania sieci elektrycznej. To nie tylko przekłada się na niższe rachunki, ale również pozwala wytworzyć energię w pełni przyjazny dla środowiska sposób.

Oświetlenie uliczne LED – ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

To, jakiego rodzaju oświetlenie zastosuje się w przestrzeni publicznej, ma wpływ na wiele aspektów życia danej społecznej w dużej skali. Chodzi przede wszystkim o koszty oświetlenia i szkodliwość dla środowiska, która wynika z intensywnego poboru energii elektrycznej, a o takim można przecież mówić, gdy rozważa się oświetlenie ulic i placów. Dlatego władze samorządowe powinny inwestować w energooszczędne lampy uliczne LED, zastępując nimi przestarzałe, zasobożerne rozwiązania.

Ile kosztuje uliczna lampa LED-owa? Cena takiej latarni drogowej zależna jest od kilku czynników: jej wielkości, zastosowanej oprawy czy mocy. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty i wybrania najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb produktu. Nie zapominaj o najważniejszym: lampy uliczne LED to inwestycja, która szybko się zwraca!

Oświetlenie drogi, parkingu, parku – wysoka wydajność, łatwy montaż i wytrzymałość

 • Ile lumenów powinna mieć lampa uliczna? Proponowane przez nas oświetlenie drogowe i parkingowe LED charakteryzuje się wydajnością sięgającą nawet do 170 lumenów. Co to oznacza w praktyce? Takie latarnie uliczne pobierają mało prądu, ale nie ma to negatywnego wpływu na natężenie i ilość światła, jakie wytwarzają.
 • Unikalną cechą naszych lamp drogowych jest uniwersalny sposób montażu. Można je instalować prostopadle do słupa bądź równolegle do wysięgnika – z możliwością 10 stopniowej regulacji w każdym położeniu.
 • Prezentowane lampy uliczne i parkingowe wyposażone są w zamkniętą komorę układu optycznego i zasilania. To powoduje, że układy te są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
 • O jakości oferowanych w sklepie Elektrosalon, lamp ulicznych i parkingowych świadczy wysoka klasa IK. Parametr ten określa wytrzymałość mechaniczną oprawy. Proponowane przez nas latarnie drogowe z klasą IK09 są odporne na udar o energii 10 J czy uderzenie młotkiem o wadze 5 kg z wysokości 20 cm. Oznacza to, że taka oprawa jest wandaloodporna.
 • Jako polski producent dajemy na proponowane przez produkty długą, bo aż 5-letnią gwarancję! Dostępne w sklepie internetowym Elektrosalon lampy drogowe oraz parkowe w całości wytwarzane są w naszej fabryce w Rzeszowie. Przy ich produkcji współpracujemy z Politechniką Rzeszowską, która posiada profesjonalny sprzęt do badania najważniejszych parametrów opraw.

Lampy parkowe, uliczne i parkingowe LED – czym różnią się od siebie poszczególne modele?

W naszym asortymencie znajdziesz lampy parkingowe, latarnie uliczne i oświetlenie parkowe w systemie LED. Co je różni? Lampa parkingowa oświetla jak największy obszar, który się przed nią znajduje. Z kolei latarnie uliczne LED mają za zadanie świecić wzdłuż drogi. Natomiast modele parkowe, oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu, powinny pełnić też funkcję dekoracyjną. Wszystkie te wymagania spełniają dostępne w naszym sklepie internetowym produkty z tej kategorii. Różnice w rozkładzie światła lampy ulicznej oraz parkingowej pokazaliśmy na rysunkach poniżej.

 

rozkład światła w lampie ulicznej rozkład światła w lampie parkingowej
rys. 1 Rozkład światła lampy ulicznej rys. 2 Rozkład światła lampy parkingowej

Lampy uliczne solarne

Ciekawą propozycją wśród lamp ulicznych LED jest model solarny – niezastąpiony, gdy nie mamy możliwości podciągnięcia dodatkowego okablowania. To nie wszystko – solarna lampa uliczna jest też tania w eksploatacji, ponieważ nie pobiera energii elektrycznej. Jak działa takie oświetlenie? Lampa uliczna solarna włącza się poprzez wbudowany czujnik ruchu. Co równie ważne, jej montaż jest niezwykle prosty. Można ją bez problemu zainstalować na przykład na maszcie lub ścianie budynku.

Oświetlenie drogowe i uliczne LED ze sklepu internetowego Elektrosalon – dlaczego warto się na nie zdecydować?

 • Mała awaryjność.

A to dzięki temu, że lampy uliczne LED są odporne na działanie warunków atmosferycznych – dobrze znoszą silne wiatry czy intensywne opady deszczu – oraz uszkodzenia mechaniczne.

 • Niskie zużycie energii.

Nowoczesne modele, wyposażone w diody elektroluminescencyjne, zużywają nawet do 85% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. A to sprawia, że oprawa uliczna LED to oszczędność pieniędzy.

 • Rozwiązanie przyjazne środowisku.

Oświetlenie uliczne LED to systemy, które nie zawierają szkodliwych pierwiastków, na przykład fosforu czy rtęci, a ponadto wytwarzają małe ilości dwutlenku węgla. To nie wszystko; lampa drogowa LED może być poddawana recyklingowi!

 • Długa żywotność.

Jak już podkreśliliśmy wyżej, lampy uliczne LED rzadko się psują, dlatego mogą służyć nam przez lata – bez ryzyka powstawania usterek.

 • Szerokie zastosowanie.

Nasze lampy uliczne i parkingowe mogą być instalowane w wielu miejscach użyteczności publicznej. Dostępne w sklepie internetowym Elektrosalon produkty oświetlają drogi i ścieżki rowerowe, przejścia dla pieszych, parkingi i place.

 • Estetyczne wykonanie.

Nowoczesna stylistyka sprawia, że nasze produkty stanowią efektowną dekorację przestrzeni. Słup do lampy ulicznej może zdobić park, skwer, alejkę i każde inne miejsce, w którym zostanie zainstalowany.

 

lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć