Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 122,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Lampy Elewacyjne

Wybraliśmy w tej kategorii lampy zewnętrzne elewacyjne, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Nasze oświetlenie elewacyjne cechuje się nowoczesnym, ponadczasowym wyglądem. Kinkiety zewnętrzne nowoczesne dostępne są przeważnie w dwóch kolorach - czarny i szary (zdarzają się jeszcze chromowe). W zależności od potrzeby możemy wybrać kinkiet elewacyjny świecący w dół lub góra / dół. Najczęściej nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED posiadają trzonek na żarówki GU10. Do nowoczesnych zewnętrznych kinkietów elewacyjnych polecamy żarówki o mocy od 4W do 10W. Dla elewacji nowych w nowoczesnym stylu odpowiednia barwa światła to neutralna lub zimna. Posiadamy jeszcze w ofercie dekoracyjne lampy elewacyjne w kształcie lampionów na żarówki E27, do których najbardziej odpowiednią będzie ciepła barwa światła.

Aktywne filtry

Lampy zewnętrzne elewacyjne

Lampy elewacyjne to przede wszystkim kinkiety, które mocujemy na zewnątrz budynku które mają za zadanie oświetlić wejście budynku, taras lub balkon. Oprócz funkcji praktycznej lampy elewacyjne pełnią również rolę dekoracyjną ponieważ ładna oprawa pasująca do stylistyki budynku może być ozdobą elewacji. Oczywiście umiejętnie podświetlona elewacja pozwala wydobyć bryłę budynku i uwydatnić elementy które chcieliśmy podkreślić.

Warto również zwrócić uwagę na lampy elewacyjne z czujnikiem ruchu lub z czujnikiem zmierzchu. Tego typu lampa elewacyjna jest bardzo wygodna ponieważ samoczynnie zaświeci się gdy wykryje ruch w obrębie czujnika. Pozwala to domownikom poczuć się bezpiecznie ponieważ taka lampa oświetli drogę w gdy wchodzimy do budynku po zmroku. Może również odstraszyć nieproszonych gości.

Podczas projektowania oświetlenia zewnętrznego musimy przestrzegać kilu ważnych zasad:

  • zadbaj o to, by oświetlenie nie wpadało przez okna do pomieszczeń w środku budynku i nie przeszkadzało mieszkańcom w codziennym użytkowaniu,
  • pamiętaj by światło nie uwydatniało niedoskonałości budynku (np. nierówności na elewacji) lecz podkreślało jego bryłę i akcentowało najciekawsze elementy architektoniczne,
  • tak dobierz lampy elewacyjne, by byy dostosowane do otoczenia budynku. Zastosowane zbyt jasne oświetlenie może powodować efekt olśnienia i odnieść efekt przeciwny do zamierzonego,
  • pamiętaj, by lampy elewacyjne były odporne na działanie czynników zewnętrznych - stanowi o tym parametr IP (klasa szczelności). parametr ten powinien być większy lub równy IP44.

Oświetlenie elewacji domu

W przypadku fasady budynku oświetlenie jest równie istotnym elementem, jak wewnątrz domu, mieszkania czy zakładu pracy. Odpowiednio dobrane lampy elewacyjne umożliwiają poprawę widoczności, a w związku z tym – bezpieczeństwa. Mogą również wpłynąć pozytywnie na estetykę elewacji. Dokonując ich wyboru, warto zwrócić uwagę nie tylko na generowane przez lampę natężenie światła i sposób jej montażu, ale również design. Powinien on iść w parze ze stylistyką fasady. W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów, które doskonale sprawdzą się w zestawieniu z najróżniejszymi rodzajami budynków.

Zewnętrzne kinkiety LED

W tej kategorii prezentujemy oświetlenie elewacji, które jest najchętniej wybierane przez naszych klientów. Lampy cechują się nowoczesnym, ponadczasowym wyglądem. Kinkiety zewnętrzne nowoczesne dostępne są przeważnie w dwóch kolorach - czarny i szary (zdarzają się jeszcze chromowe). W zależności od potrzeby możemy wybrać kinkiet elewacyjny świecący w dół lub góra / dół. Najczęściej nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED posiadają trzonek na żarówki GU10. Do nowoczesnych kinkietów elewacyjnych polecamy żarówki o mocy od 4W do 10W. Dla elewacji nowych w nowoczesnym stylu odpowiednia barwa światła to neutralna lub zimna. Posiadamy jeszcze w ofercie dekoracyjne lampy elewacyjne w kształcie lampionów na żarówki E27, do których najbardziej odpowiednią będzie ciepła barwa światła.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Jeśli zależy Ci na energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska rozwiązaniu, lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu może okazać się najlepszą możliwą decyzją. Jest to znaczne udogodnienie zwłaszcza w przypadku rozległych budynków, których poszczególne części są użytkowane w różnym natężeniu, przez wiele osób. Tego rodzaju oświetlenie umożliwia znacznie większą kontrolę nad zużyciem energii. Lampa z czujnikiem ruchu automatycznie włącza się i wyłącza – elektronika jest wystarczająca wrażliwa, by korzystanie z tego typu oświetlenia nie generowało żadnych trudności. Proekologiczny wybór stanowi zakup lampy elewacyjnej LED, która dzięki zintegrowanemu źródłu światła znacznie redukuje konsumpcję prądu. To dobra inwestycja pod kątem większej efektywności zarządzania zużyciem energii, a co za tym idzie – mniejsze wydatki.

Lampy elewacyjne – na zewnątrz

Nowoczesne lampy elewacyjne łączą w sobie funkcjonalność, energooszczędność oraz efektowny design, który sprawia, że w znaczący sposób mogą urozmaicić stylistykę budynku. Sprawdź wszystkie modele, dostępne w naszym asortymencie, by dokonać trafnego zakupu. Szczególnie popularne w kategorii oświetlenia zewnętrznego są kinkiety, a także lampy elewacyjne wiszące. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, wybierz model nowoczesny, lub bardziej retro – w naszym sklepie znajdziesz modele utrzymane w najróżniejszych stylach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć