Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 252,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Lampy sufitowe podtynkowe

Alternatywą dla tradycyjnych kinkietów i wiszących żyrandoli są nowoczesne sufitowe podtynkowe lampy LED, które w naszym internetowym sklepie dostępne są w wielu różnych cenach i wzorach. Mamy oprawy w wielu kształtach i kilku wersjach punktowych. Ten rodzaj oświetlenia sufitowego ma wszechstronne zastosowanie i może zostać zamontowane w każdym pomieszczeniu domowym i firmowym. W katalogu znajduje się lampa podtynkowa  przeznaczona do zabudowy gipsowo-kartonowej statyczna, jak i z możliwością regulowania kąta transmisji światła. Elegancki wygląd pozwala na nowoczesną aranżację wnętrza zarówno mieszkalnego, jak i biurowego. Oświetlenie ledowe jest wydajne, energooszczędne i przyjazne dla oczu. Okres bezawaryjnej pracy diody LED w zależności od rodzaju sufitowej plafoniery wynosi średnio kilkadziesiąt tysięcy godzin. To sprawia, że nie trzeba się martwić o częste wymiany żarówek. Wszystkie sprzedawane artykuły mają gwarancje producenta i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości.

Aktywne filtry

Największą zaletą lamp sufitowych podtynkowych jest możliwość efektywnego oświetlania nawet niskich wnętrz, które przy innych rodzajach opraw bywa problematyczne oraz możliwość schowania opraw np. w sufit podwieszany. Oświetlenie podtynkowe jestdyskretne oraz minimalistyczne – naszym oczom ukazuje się jedynie sama oprawa i emanujące z niejświatło, co w porównaniu na przykład z lampami wiszącymi pozwala uniknąć ekspozycji częstonieatrakcyjnych wizualnie zawieszeń. W przypadku lamp sufitowych podtynkowych mamy do czynieniaz dwoma ich rodzajami – jednym są lampy halogenowe, a innymi oprawy podtynkowe led. Obie mająplusy i minusy, a od jakiegoś czasu na rynku funkcjonują również oprawy halogenowe podtynkowe led,które stanowią nowość w asortymencie oświetlenia podtynkowego sufitowego.

Lampy podtynkowe zewnętrzne

Chociaż większość lamp podtynkowych przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i spore gronokonsumentów właśnie tam znajduje dla nich zastosowanie, ostatnimi czasy znaczną popularność zyskujeinne rozwiązanie, a mianowicie lampy podtynkowe zewnętrzne, wykorzystywane do oświetleniaprzydomowego oraz elementów elewacji budynków. Wyeksponuje tarasy i balkony, oświetli wejście oraznumer domu/budynku, stanie się eleganckim źródłem światła dla altan ogrodowych oraz pergoli,zachęcając do szukania w nich wytchnienia i relaksu. Odnośnie oświetlenia wyżej wspomnianych lokacjiszczególnie przydatne będą lampy podtynkowe z czujnikiem ruchu.

Lampa podtynkowa wewnętrzna

Niejako naturalnym zastosowaniem dla lamp sufitowych podtynkowych jest stosowanie ich we wnętrzumieszkania/domu, gdzie ze względu na swój uniwersalny charakter, różnorodność kolorów i kształtów,oraz możliwości doboru żarówek o dowolnej mocy i barwie światła, mogą się znaleźć wszędzie. I takstosuje się lampy podtynkowe do kuchni, lampy podtynkowe do sypialni, lampy podtynkowe do salonu, atakże lampy podtynkowe do łazienki. Ważne przy wyborze odpowiedniej jest również liczba oczek – narynku występują zarówno lampy podtynkowe pojedyncze, lampy podtynkowe podwójne, oraz lampypodtynkowe potrójne, najczęściej z możliwością ustawienia kierunku, na który ma padać światło.

Gipsowe lampy podtynkowe - do zabudowy

Ważnym asortymentem w naszej ofercie są gipsowe lampy do zabudowy, które można wkomponować w ścianę lub sufit i stworzyć piękne dyskretne źródło światła lub skomponować z tych opraw efektowną aranżację świetlną, która będzie cieszyć oczy domowników i zadziwi naszych gości. Lampy bez problemu możemy pomalować na kolor ściany co daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, co pokazują poniższe filmy instruktażowe:

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć