Kategorie

Żarówki led g4 są stosowane przede wszystkim do okapów kuchennych, żyrandoli oraz oczek halogenowych.

Żarówki LED G4

Energooszczędne, wydajne, funkcjonalne, a jednocześnie bardzo małe żarówki? Takie zestawienie tworzą dostępne w tym dziale naszego asortymentu produkty. Żarówki LED G4, bo o nich mowa, nie zawierają rtęci ani innych szkodliwych substancji, a na dodatek dają pełne światło już w momencie uruchomienia. Jeśli szukasz żarówek do opraw dekoracyjnych, mebli czy podwieszanego sufitu, jesteś w dobrym miejscu. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować, a potem przejrzyj oferowane w tej kategorii sklepu internetowego elektrosalon.pl artykuły i rozpocznij zakupy!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Żarówki LED G4 – czym są? Co je wyróżnia?

Żarówka LED to rodzaj źródła światła, którego najważniejszym elementem jest dioda. Ta zbudowana jest wyłącznie z elektronicznych komponentów i – w przeciwieństwie do tradycyjnych akcesoriów tego typu – nie ma żarnika. Do świecenia wystarczy jej przepływ prądu. To sprawia, że dioda nie nagrzewa się podczas pracy. Dzięki temu również żarówki LED pobierają mniej energii elektrycznej niż zwykłe oświetlenie.

W tym dziale naszego sklepu internetowego zaopatrzysz się w żarówki LED 4G, czyli jedne z najmniejszych dostępnych na rynku modeli. Pośród innych produktów tego typu wyróżniają się kształtem. Rozpoznasz je po trzonku, który przypomina dwie równoległe igły. Warto wiedzieć, że cyfra 4 w nazwie produktu informuje o tym, że obie igły żarówki dzieli odległość tylko 4 mm. Do niedawna modele LED G4 przeznaczone były do pracy tylko pod napięciem 12 V. Żarówki tego rodzaju nadają się do zainstalowania właściwie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania większych źródeł światła. Dzisiaj możesz kupisz też LED G4 przystosowane nawet do napięcia 230 V. Te z kolei, z wbudowaną przetwornicą – czyli konwerterem mocy – mogą być podłączone bezpośrednio do sieci elektroenergetycznej.

Żarówki LED G4 – zastosowanie tych produktów

  • Pomieszczenia o dużej wilgoci.

LEDy tego rodzaju mogą być montowane w łazienkach, toaletach, przebieralniach czy pralniach – a to dlatego, że są przystosowane do zmian poziomu wilgotności, a dzięki ich specjalnej budowie – na przykład wbudowanym silikonowym osłonom – są zabezpieczone przed bezpośrednim działaniem wody i innych substancji.

  • Meble.

Gabloty, komody, witryny, szafy – niewielkie żarówki LED G4 świetnie sprawdzają się w roli punktowego, dodatkowego źródła światła wbudowanego w meble.

  • Kuchnia i jadalnia.

LEDy G4 możesz też zamontować w kuchni lub jadalni. Umieszczone nad blatem roboczym, wyspą czy kącikiem kawowym, dodatkowo oświetlą przestrzeń i jednocześnie ją ocieplą. Z kolei w jadalni warto zainstalować je nad stołem, na przykład w spotach umieszczonych w suficie podwieszanym.

  • Sklepy.

Wystawy sklepowe, galerie, markety – żarówki LED z trzonkiem G4 to również praktyczne oświetlenie do przestrzeni komercyjnych.

Dlaczego warto kupić żarówki LED G4?

  • Energooszczędność.

Decydując się na oświetlenie LED, możesz zużyć nawet do 90% mniej prądu w porównaniu do klasycznych halogenów!

  • Różnorodność.

Wszystkie żarówki LED G4 łączy niskie zużycie energii elektrycznej oraz niewielkie rozmiary, różnią się natomiast barwą światła, jakie emitują. Ciepłe, neutralne, zimne – wybierz takie, które będzie najbardziej odpowiednie do konkretnego pomieszczenia.

  • Uniwersalność.

Proponowane przez nas w tej kategorii produkty znajdują zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, jak i pomieszczeniach komercyjnych – na przykład wspomnianych wyżej sklepach i wystawach.

  • Długa żywotność.

Nie dość, że żarówki LED zużywają mniej energii elektrycznej, to na dodatek działają o wiele dłuższej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Mogą świecić od 15 000 do nawet 50 000 godzin!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć