Strona główna Akcesoria i osprzęt Gniazda i Łączniki Siłowe 3-Fazowe
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Gniazda i Łączniki Siłowe 3-Fazowe

W sklepie elektrosalon.pl klienci mogą kupić elektryczne gniazda i łączniki siłowe 3-fazowe. Jest to osprzęt o właściwościach wodoszczelnych i uziemieniu z tworzywa sztucznego. Mają napięcie znamionowe w granicach 400V oraz obciążenie 16A lub 32A. Każde gniazdo siłowe wyróżnia się także wysokim stopniem ochrony na poziomie certyfikatu IP44 lub więcej, co przekłada się na gwarancję bezpiecznej pracy w warunkach narażonych na pył, kurz oraz wilgoć.

Oferowane produkty znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki swoim parametrom technicznym i funkcjonalności są chętnie wykorzystywane przede wszystkim w profesjonalnych warsztatach, zakładach przemysłowych, rolniczych oraz na poligonach. Wynika to z dużego zapotrzebowania stosowanych sprzętów na prąd o dużej mocy. Jest to rozwiązanie sprawdzające się także w lokalach gastronomicznych, klubach sportowych, teatrach czy kinach. Z gniazd siłowych warto skorzystać także w warunkach domowych podczas podłączania piekarnika elektrycznego lub płyty indukcyjnej.

Na tej podstronie oprócz gniazd możecie Państwo znaleźć także kompletny wybór kompatybilnych wtyczek przenośnych i tablicowych z zatyczką lub bez, a także łączniki krzywkowe. Proponowane wyroby są wykonane niezwykle solidnie i zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach oraz oczekiwaniach najbardziej wymagających specjalistów. Gwarantujemy niezawodność i funkcjonalność nawet w przypadku najbardziej intensywnej eksploatacji. Oferujemy również pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego!


Gniazda i Łączniki Siłowe 3-Fazowe
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen