Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 544,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Gwarancja jakości naszych girland ogrodowych

Jesteśmy dystrybutorem girland ogrodowych znanych polskich marek. Dajemy Ci gwarancję udanego zakupu. Polecamy szczególnie zakup girland wraz z zestawem żarówek. Taka opcja wychodzi najkorzystniej dla klienta i daje pewność, że cały zestaw będzie działać jak należy. Sprzedajemy wyłącznie girlandy, które zasilane są bezpośrednio z gniazdka 230V. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. W przypadku potrzeby wymiany żarówki nie trzeba szukać dedykowanego rozwiązania ponieważ będzie pasować każda żarówka o standardowym dużym gwincie E27.

girlandy ogrodowe - łańcuch świetlny

Girlandy Ogrodowe

Girlandy ogrodowe (lampki ogrodowe girlandy) to oświetlenie, które powoduje, że każda impreza czy spotkanie na świeżym powietrzu nabiera dodatkowego uroku i klimatu. Girlandy świetlne zewnętrzne stały się obecnie jednym z najbardziej modnych rodzajów oświetlenia zarówno wewnątrz domów ale przede wszystkim na zewnątrz. Girlandy ogrodowe LED są niezastąpione na tarasach w ogrodach czy na balkonach. Coraz częściej oświetlenie w formie lampek ogrodowych - girland wykorzystuje się przy organizacji spotkań czy imprez plenerowych.

Aktywne filtry

Girlandy ogrodowe jako oświetlenie uroczystości weselnych

Organizując takie uroczystości jak wesela, gdzie bardzo zależy nam na stworzeniu niepowtarzalnego klimatu i wspaniałej atmosfery girlandy zewnętrzne do ogrodu doskonale sprawdzają się i są pożądane by oświetlić i udekorować to wyjątkowe wydarzenie.

Girlandy ogrodowe LED jako oświetlenie ogrodów

Girlandy LED ogrodowe doskonale nadają się do powieszenia na drzewach lub między drzewami. Coraz częściej stają się one niezbędnym elementem aranżacji podwórka, balkonu, tarasu lub patio. Świetnie również wyglądają zamocowane wokół dużego parasola ogrodowego.

Girlandy jako oświetlenie świąteczne

Girlandy - łańcuchy świetlne wspaniale sprawdzają się również nie tylko jako oświetlenie całoroczne ale także jako oświetlenie świąteczne. Można zawiesić je na choince czy na innym rodzaju drzewa lub przyozdobić dom. Taki rodzaj dekoracji podkreśla wyjątkowy świąteczny klimat i stanowi niesamowitą dekorację, która zwróci uwagę osob przechodzących obok naszego domu. Oczywiści najbardziej będzie ona cieszyć oczy domowników.

Rodzaje girland ogrodowych

Girlandy śwetlne można rozróżnić i pogrupować ze względu na długość i tak wyróżniamy girlandy o długościach:

  • girlandy 10 metrowe
  • girlandy 15 metrowe
  • girlandy 20 metrowe

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że większość girland można ze sobą łączyć tworząc łańcuchy świetlne o dowolnej długości.

Możemy również rozróżnić girlandy ze względu na rodzaj zasilania. Najbardziej uniwersalne są oczywiście girlandy żarówkowe zasilane ze standardowego gniazdka 230V. Stosuje się do nich żarówki LED o standardowym dużym gwincie E27.

Jakie żarówki do Girland Ogrodowych

Do większości girland ogrodowych stosujemy zwykle żarówki LED o małej mocy, które generują małą ilość lumenów. Przyjmuje się że najlepsze żarówki do girland to żarówki o mocy do 1W do 4W. Zazwyczaj są to żarówki o ciepłej barwie światła. Barwa ciepła stwarza nastrojowy ciepły klimat i jest przyjemna dla oka.

Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się ściemnialne żarówki do girland ogrodowych. Można nimi sterować za pomocą włączenia i wyłączenia łańcucha świetlnego.

Zdjęcia Girland Ogrodowych zewnętrznych nadesłane przez naszych klientów

Girlanda ogrodowa łańcuch świetlny 10m 15m 20m
girlanda ogrodowa łańcuch świetlny led e27 10m 15m 20m 30m na 230v
girlanda ogrodowa łańcuch świetlny e27 15m 10m 20m 30m od klientów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć