Strona główna Oświetlenie przemysłowe Lampy LED High Bay UFO

Lampy LED High Bay UFO

Na potrzeby oświetlenia wielkopowierzchniowych przestrzeni (produkcyjnych, sportowych, przeładunkowych, handlowych, widowiskowych itp.) internetowa hurtownia artykułów elektrycznych Elektrosalon proponuje nowoczesne i przemysłowe oprawy oświetleniowe w postaci energooszczędnych źródeł światła typu LED High Bay. Te specjalistyczne lampy do wysokich pomieszczeń dostępne są w wielu różnych wariantach i modelach zróżnicowanych pod względem:

  • mocy,
  • klasy ochronności na wilgoć i pył,
  • barwy światła (neutralnej, zimnej, ciepłej),
  • współczynnika mocy (cos),
  • liczby cykli włącz/wyłącz,
  • strumienia świetlnego,
  • stylistyki.

Ponadto, ze względu na wysoką wydajność i trwałość wynoszącą przeciętnie kilkadziesiąt tysięcy godzin powoduje, że oświetlenie LED High Bay z punktu widzenia ekonomicznego stanowi racjonalne i optymalne rozwiązanie przeznaczone do zamontowania w dużych i wysokich pomieszczeniach przemysłowych. Menadżerowie odpowiedzialni za zarządzanie takimi obiektami mogą rzadziej organizować wymianę opraw oświetleniowych.

 

Wśród wielu rodzajów opraw przemysłowych najbardziej funkcjonalnym i trwałym rozwiązaniem do oświetlenia hal przemysłowych, produkcyjnych, warsztatowych, hal sportowych, magazynów oraz dużych przestrzeni wystawienniczych są lampy high bay.

Oprawy montowane są zazwyczaj na znacznej wysokości. Ten rodzaj opraw jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia i odporny na działanie wilgoci. Poprzez użycie energooszczędnej matrycy LED oprawy high bay są znacznie tańsze w eksploatacji od używanych dotychczas do oświetlenia dużych pomieszczeń lamp sodowych czy metahalogenowych.

Ten rodzaj oświetlenia przemysłowego LED dzięki wytworzeniu go z wysokiej klasy, odpornych materiałów, takich jak aluminium i wzmocnione szkło są odporne na korozję, wstrząsy i znaczną temperaturę – ma to znaczenie jeśli chodzi o wybór opraw do zakładów pracy, gdzie występują takie warunki, na przykład do hut i odlewni. Oprawy high bay ze względu na swoją żywotność i wydajność stosuje się także do oświetlenia magazynów czy obiektów przemysłowych.

Kupując oprawę High Bay należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc oprawy, wydajność (stosunek mocy do dawanego przez oprawę światła) oraz klasę szczelności IP, co jest szczególnie ważne przy oświetlaniu obiektów w których lampy narażone są na wilgoć lub pył.

Lampy prezentowane w tej kategorii zbudowane są z najwyższej klasy komponentów oraz zastosowano w nich LEDy które gwarantują długowieczne i bezproblemowe działanie bez przebarwień czy spdku ilości dawanego światła.


Lampy LED High Bay UFO
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 6 ocen