Strona główna Oświetlenie przemysłowe Naświetlacze i Halogeny LED Naświetlacze LED 20W
Filtrowanie
Czujnik ruchu
Cena
Przedział cenowy:

Naświetlacze LED 20W

Naświetlacz LED 20W ma szerokie zastosowanie zarówno dla osób indywidualnych jak i dla zastosowań komercyjnych. W tej kategorii znajdują się naświetlacze z czujnikiem ruchu i zmierzchu oraz bez czujnika. Naświetlacz LED 20W posiada 3 barwy światła:zimną, neutralną oraz ciepłą. Kolorystyka naświetlacza to biały i czarny.

Dobór oświetlenia to ważny element wpływający na komfort i bezpieczeństwo pracy. Warto o nie zadbać, wybierając naświetlacz LED 20 W. Ta nowoczesna i przemyślana konstrukcja sprawdzi się idealnie w wielu miejscach. Niektóre modele mają praktyczne czujniki ruchu pozwalające na oszczędne użytkowanie.

Przy pomocy urządzenia można wygodnie oświetlić podwórze, taras, magazyn czy garaż. Do wyboru są różne kolory obudowy oraz barw emitowanego światła. Dzięki zastosowaniu ekologicznych i oszczędzających prąd diod LED zyskujesz pewność, że sprzęt będzie służył bardzo długo. Można go zamontować na dowolnym podłożu - na elewacji lub pod dachem. Budowa urządzenia ułatwia ustawienie optymalnego kąta padania światła. To wszystko zapewnia jakość i użyteczność.


Naświetlacze LED 20W
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen