INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna
Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Wśród wielu rodzajów opraw przemysłowych najbardziej funkcjonalnym i trwałym rozwiązaniem do oświetlenia hal przemysłowych, produkcyjnych, warsztatowych, hal sportowych, magazynów oraz dużych przestrzeni wystawienniczych są lampy high bay.

Oprawy montowane są zazwyczaj na znacznej wysokości. Ten rodzaj opraw jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia i odporny na działanie wilgoci. Poprzez użycie energooszczędnej matrycy LED oprawy high bay są znacznie tańsze w eksploatacji od używanych dotychczas do oświetlenia dużych pomieszczeń lamp sodowych czy metahalogenowych.

Ten rodzaj oświetlenia przemysłowego LED dzięki wytworzeniu go z wysokiej klasy, odpornych materiałów, takich jak aluminium i wzmocnione szkło są odporne na korozję, wstrząsy i znaczną temperaturę – ma to znaczenie jeśli chodzi o wybór opraw do zakładów pracy, gdzie występują takie warunki, na przykład do hut i odlewni. Oprawy high bay ze względu na swoją żywotność i wydajność stosuje się także do oświetlenia magazynów czy obiektów przemysłowych.

Kupując oprawę High Bay należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc oprawy, wydajność (stosunek mocy do dawanego przez oprawę światła) oraz klasę szczelności IP, co jest szczególnie ważne przy oświetlaniu obiektów w których lampy narażone są na wilgoć lub pył.

Lampy prezentowane w tej kategorii zbudowane są z najwyższej klasy komponentów oraz zastosowano w nich LEDy które gwarantują długowieczne i bezproblemowe działanie bez przebarwień czy spdku ilości dawanego światła.