Strona główna Oświetlenie przemysłowe Kasetony i Panele LED Panel LED 30x60
Filtrowanie
Barwa światła
Strumień świetlny
UGR<19
Cena
Przedział cenowy:

Panel LED 30x60

Jeśli szukasz idealnego rozwiązania do oświetlenia lokali użytkowych, korytarzy, przestrzeni domowych to panele LED 30x60 będą trafnym wyborem. Dzięki emisji jasnego światła zapewniają komfortowe warunki do realizacji zawodowej aktywności. Ich estetyczna obudowa i płaska konstrukcja pasuje do każdej nowoczesnej przestrzeni w biurze czy urzędzie. Innowacyjna technologia zmniejsza zużycie prądu, co pozwala obniżyć koszty prowadzenia biznesu. Ponadto panel LED to gwarancja długiej żywotności i dbałości o środowisko naturalne.

 

Panele LED 30x60 natynkowe

Oferowane przez nas sprzęty są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych opraw rastrowych, które lata świetności mają już za sobą. Panele ledowe przewyższają stare rozwiązania większą trwałością i wyglądem. Emitują też mocniejsze światło i są wygodniejsze w użyciu, dzięki różnorodnym metodom montażu.

 

Panele LED 30x60 podtynkowe

Lampy tego typu można zamocować podtynkowo jako kaseton na suficie, natynkowo w specjalnej ramce lub podwiesić na stalowych linkach. Wszystkie te cechy sprawiają, że są idealne, gdy zależy Ci na niezawodnym oświetleniu.


Panel LED 30x60
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 10 ocen