Strona główna Oświetlenie przemysłowe Kasetony i Panele LED Panele LED 30x120
Filtrowanie
Barwa światła
Strumień świetlny
UGR<19
Cena
Przedział cenowy:

Panele LED 30x120

Oświetlenie jest kluczowe, żeby w miejscu pracy panowały przyjazne i bezpieczne warunki. Panele LED 30x120 to znakomity wybór do biur, szkół czy małych magazynów. Dzięki swoim wymiarom sprawdzi się również nad stołami oraz przestrzeniami roboczymi, w warsztatach. Energooszczędna technologia, która wyróżnia panele ledowe gwarantuje wysoką moc przy jednoczesnych niskich rachunkach za prąd. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko naturalne.

Panele LED 30x120 natynkowe

Sprzedawane przez nas urządzenia są wykonane z najwyższej klasy materiałów i mają nawet 5 lat gwarancji. Przemyślana obudowa prezentuje się estetycznie w każdych warunkach, a mleczna przysłona sprawia, że światło nie oślepia. Zależnie od potrzeby panel LED można przymocować natynkowo dzięki specjalnym ramkom.

Panele LED 30x120 podtynkowe

Inną metodą jest montaż podtynkowy jako kaseton na suficie lub podwieszenie na stalowych linkach. Taki nowoczesne oświetlenie stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnych opraw rastrowych i jest najlepszą decyzją dla szukających wygody i oszczędności.


Panele LED 30x120
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 8 ocen