INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Akcesoria i osprzęt Przedłużacze
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Przedłużacze

Przedłużacz Bez Uziemienia 3gn 1,5m
8.60 zł
Przedłużacz Bez Uziemienia 3gn 3m
12.00 zł
Przedłużacz Bez Uziemienia 3gn 5m
16.60 zł
Przedłużacz Bez Uziemienia 4gn 1,5m
9.55 zł
Przedłużacz Bez Uziemienia 4gn 3m
14.10 zł
 
12 

Jednym z najbardziej pożytecznych akcesoriów stosowanych przy montażu, jak i w codziennym użytku są przedłużacze. Pozwalają one na doprowadzenie elektryczności do dowolnego miejsca. Ma to zwłaszcza zastosowanie przy wszelkiego rodzaju budowach, remontach, wykończaniu pomieszczeń, kiedy nie można skorzystać z źródeł prądu, których jeszcze nie zainstalowano. W takich sytuacjach sprawdzi sięzwłaszcza przedłużacz bębnowy, który jest znacznie dłuższy od zwyczajnych modeli.

Podczas sezonu wiosenno - letniego czesto wykorzystujemy przedłużacz ogrodowy do uruchamiania różnego rodzaju urządzeń takich jak pompy ogrodowe, systemy spryskiwania, kosiarki, czy kosy elektryczne.

W kontekście bezpieczeństwa urządzeń podłączonych do przedłużacza ciekawym rozwiązaniem są listwy przeciwprzepięciowe, chroniące je przed szkodliwymi skutkami przepięć sieci zasilającej. Do owych urządzeń należą komputery stacjonarne, laptopy, telewizory i inne urządzenia z kategori sprzentu RTV i AGD. Często problemem bywadoprowadzenie energii elektrycznej do urządzeń zamontowanych w trudno dostępnych miejscach, naprzykład odbiornika telewizyjnego zabudowanego meblami. Wówczas dobrym pomysłem jestpodłączenie użycie przedłużacza przeciwprzepięciowego, który w bezpieczny sposób umożliwi nam korzystanie z urządzenia.


Przedłużacze
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 5 ocen