Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED E14
Filtrowanie
Trzonek
Cena
Przedział cenowy:

Żarówki LED E14

Oferujemy szeroki wybór żarówek LED E14. Są to produkty pochodzące od renomowanych producentów, gwarantujące długie i bezproblemowe działanie. Żarówki LED to świetna alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła. Dzięki niższemu poborowi mocy przy zachowaniu dużej jasności gwarantują realną oszczędność. Stanowią też bardziej ekologiczne rozwiązanie.

Żarówki LED E14 - szeroki wybór

Wśród prezentowanych egzemplarzy znajdziesz żarówki LED z trzonkiem E14 o odmiennej temperaturze barwowej – zarówno ciepłej, zimnej, jak i neutralnej. To sprawia, że łatwo dopasujesz te źródła światła do przestrzeni wypoczynkowej, łazienki, jak i gabinetu czy biura. Oferujemy także modele RGB – z możliwością wybierania między nawet 12 kolorami. Jeśli natomiast potrzebna Ci żarówka ściemnialna – również znajdziesz ją w prezentowanym asortymencie.

Różne kształty oraz barwa szkła (mleczna, bezbarwna) ułatwiają dopasowanie żarówki do konkretnej oprawy. Prezentowane tu produkty świetnie komponują się z lampami nowoczesnymi, loftowymi, jak i klasycznymi. Sprawdź sam dostępne u nas żarówki LED!


Żarówki LED E14
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 8 ocen