Strona główna Elektronika Inteligentny dom
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Inteligentny dom

Inteligentny dom - produkty typu Smart Home w elektrosalon.pl

inteligentny dom jako podwyższenia jakości i bezpieczeństwa

Produkty Smart Home to podniesienie jakości życia, komfort i oszczędność czasu. Nie bez znaczenia jest fakt iż właściwie używane podnoszą również bezpieczeństwo naszego domu czy mieszkania. Przykładem może być podpięcie żelazka do inteligentnego gniazdka i już nie musisz martwić się jeśli go nie wyłączyłeś. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca w aplikacji mobilnej Tuya Smart.

Przejmij kontrolę z urządzeniami typu smart home

Urządzenia inteligentnego domu pozwalają na zdalne sterowania z dowolnego miejsca i z dowolnej odległości. Wystarczy tylko, że masz dostęp do Internetu i zdalnie możesz włączać lub wyłączać urządzenia.

Inteligentne oświetlenie jako element rozwiązań inteligentnego domu

Ciekawymi rozwiązaniami w ramach inteligentnego domu może pochwalić się Inteligentne oświetlenie. Tutaj za pomocą aplikacji mobilnej Tuya możemy w praktycznie nieograniczony sposób sterować oświetleniem. Począwszy na zmianie barwy oświetlenia, ustawianiu scenariuszy, zarządzaniem grupami punktów świetlnych na zdalnym wyłączaniu i włączaniu skończywszy.

Inteligentny dom to oszczędność energii elektrycznej

Korzystając z rozwiązań jakie oferują funkcje inteligentnego domu (smart home) jesteś w stanie obniżyć koszty energii elektrycznej nawet o 30%. Możesz ustawić zdalne wyłączanie i włączanie oświetlenia. Możesz wyłączyć urządzenia w porach, kiedy nie jest potrzebne, aby były uruchomione. Możesz zaplanować harmonogramy, które efektywnie będą zarządzać włączaniem i wyłączaniem urządzeń elektrycznych w Twoim domu, mieszkaniu czy pomieszczeniu gospodarczym.


Inteligentny dom
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen