Strona główna Oświetlenie zewnętrzne Kule Ogrodowe
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Kule Ogrodowe

Kule Ogrodowe led wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego (polietylen) imitującego marmur. Do kuli dedykowana jest żarówka LED o najpopularniejszym trzonku E27 (duży gwint). Polecamy żarówki o mocy powyżej 6W w barwie, która będzie odpowiadała architekturze budynku. Żarówki LED dedykowane do tych opraw możesz zobaczyć tutaj. Każda kula ogrodowa posiada kabel o długości około 2 metrów długości. Kabel przystosowany jest do napięcia 230V. Dodatkowo lampy posiadają szpikulce dzięki, którym możemy wbić lampę w do gruntu. Poniższe kule ogrodowe są odporne na wilgoć, deszcz czy inne warunki atmosferyczne.  Dokładny rozmiar oprawy poznamy wchodząc na produkt. Jedno ze zdjęć w galerii produktu przedstawia wymiary wybranej kuli ogrodowej.


Zachęcamy do kupna kul ogrodowych LED w Promocyjnej Cenie
(cena obowiązuje do momentu wyprzedania towaru)

Kule ledowe - wielofunkcyjne zastosowania

Dekoracyjne kule ogrodowe to w ostatnim czasie bardzo modna i popularna metoda oświetlania ogrodów, altan czy tarasów. Kule Ogrodowe to lampy imitujące kamienne kule, w których umieszczona jest żarówka LED. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim - ze względu na odporność na działanie warunków pogodowych - solidne i trwałe. Nasze produkty doskonale oświetlą:

  • alejki i ścieżki,
  • oczka wodne,
  • rabaty kwiatowe,
  • skalniaki,
  • iglaki i krzewy,
  • wejście do ogrodu,
  • podjazd do domu, garażu.

Dzięki ozdobnym kulom ledowym dostępnym w ofercie sklepu elektrosalon.pl Twoja posesja będzie oświetlona przez wszystkie pory roku. Nasze lampy mogą również stanowić dekoracyjne oświetlenie zielonych miejskich terenów czy kwietników wokół bloków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Z oferty sklepu elektrosalon.pl mogą także skorzystać instytucje użyteczności publicznej oraz przedsiębiorcy, którzy chcą efektownie udekorować teren siedziby swojej firmy, restauracyjnego ogrodu czy też efektownie rozświetlić wejście do biura.

Kule ogrodowe - lampy sterowane pilotem

Dobrym pomysłem jest zastosowanie w kulach ogrodowych żarówek RGB, którym możemy ustawić dowolną barwę światła - co daje niesamowity efekt i podkreśla klimat ogrodu czy tarasu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jet to, że możemy sobie zmieniać kolor świecenia kuli za pomocą pilota.

Regulacja jasności i natężenia barwy światła może zostać dopasowana do aktualnej pogody (słonecznej, pochmurnej, deszczowej itp.) oraz nastroju i samopoczucia. Dzięki inteligentym funkcjom zmiana kolorów może następować wolno, płynnie, skokowo czy szybko. Pilot pozwala również na zaprogramowanie automatycznej kolorystycznej transformacji.

Kula ogrodowa LED na każdy wymiar

Lampa ogrodowa kula świetnie komponuje się na podłożu wypełnionym białym kamieniem. Można ją również zainstalować na trawie przed tarasem lub przy altanie.

Można również zastosować ciekawą kompozycję składającą się z kul ogrodowych o różnej wielkości. Możliwości jest sporo. W naszej ofercie dostępne są kule o 4 różnych rozmiarach średnic: S, L, XL i XXL.

Planujesz zakup kul ledowych do swojego ogrodu, działki, restauracji czy firmy? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty lamp.

lampa ogrodowa kula


Kule Ogrodowe
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 7 ocen